امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • شکوه ورزشی ها در جشن فجر انقلاب اسلامی

    شکوه ورزشی ها در جشن فجر انقلاب اسلامی

   جامعه ورزش و جوانان در سی و نهمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی روز باشکوهی را در کنار اقشار مختلف مردم رقم زدند و حضور پرافتخار خود را در جشن تولد انقلاب به منصه ظهور رساندند .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، راهپیمایی ٢٢ بهمن سال ٩٦ تجلی حضور باشکوه مردمی بود که صادقانه ایران دوستی خود را با شور و شعور خود به اثبات رساندند و در این روز ماندگار جامعه ورزش و جوانان نیز نقش افرینی ویژه ای داشتند .
   حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به عنوان یکی از پیشگامان انقلاب اسلامی به همراه معاونین وزارتخانه ، مدیران کل ستادی ، روسا و مسولین فدراسیون ها ، قهرمانان ، داوران ، مربیان و پیشکسوتان و علاقمندان به ورزش در راهپیمایی ٢٢ بهمن امسال در ️غرفه وزارت ورزش و جوانان حضور یافتند و در صفوف منظم و به هم پیوسته مردم، برگ زرینی را در تاریخ ٣٩ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی به ثبت رساندند.
   دکتر سلطانی فر در حاشیه حضور خود در گفتگو با شبکه های مختلف صدا و سیما به تشریح دستاوردهای ورزش ایران در سالهای پس از انقلاب اسلامی پرداخت.
   در این روز ورزشکاران رشته های مختلف با لباس های فرم و مخصوص در یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده در مقابل ️غرفه وزارت ورزش و جوانان به هنرنمایی پرداختند و در جشن تولد انقلاب حضور به یادماندنی داشتند که با استقبال مردم همراه بود.
   حضور پررنگ ورزشکاران و قهرمانان به همراه مدیران ورزشی جلوه شکوه ورزشی ها را در جشن تولد انقلاب بهتر و پرافتخارتر از همیشه رقم زد تا جامعه ورزش نقش خود را در قبال مسئولیت های اجتماعی خود در کنار مردم در سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی ایفا کند.
   شور و شوق ورزشکاران و هنرنمایی و قرار گرفتن آنها در بین مردم برای راهپیمایی دشمن شکن ٢٢ بهمن در نوع خود جالب توجه بود و لحظات ماندگاری را در همراهی ورزش ایران اسلامی با آرمان های امام راحل و اندیشه های مقام معظم رهبری به یادگار گذاشت .
   غرفه وزارت ورزش و جوانان در مسیر راهپیمایی ٢٢ بهمن با استقبال مردم و هنرمندان نیز همراه بود تا به برکت فجر انقلاب اسلامی دیدار مردمی اهالی ورزش و ورزشی ها لحظاتی از شور انقلابی جامعه را به جهانیان نشان دهد.
   راهپیمایی ٢٢ بهمن سال ٩٦ و حضور پرشور و با شکوه جامعه ورزش در کنار مردم باعث شد بار دیگر جهانیان جلوه ای از وحدت و انسجام اسلامی را در ایران به وضوح ببینند .
   در حاشیه حضور جامعه ورزش در راهپیمایی ٢٢ بهمن امسال ،غرفه اهدا عضو زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی در کنار ️غرفه وزارت ورزش و جوانان برپا شده بود که با استقبال مردم و ورزشکاران همراه شد.
   حضور حماسی اقشار مختلف جامعه أعم از ورزشکاران ، هنرمندان ، صنعتگران ، بازاریان ، نخبگان ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین در راهپیمایی ٢٢ بهمن بار دیگر عزت و افتخار ایران اسلامی را به جهانیان نشان داد و بیانگر وحدت کلمه برای اعتلای کشور بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,374,667
تعداد بازدید امروز : 327
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02