امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • شهرزاد مظفر: فضای سالن برای ما استثنایی و بی نظیر بود / سرمربی تیم ملی روسیه: ما به قانون و قواعد ایران احترام می گذاریم

    شهرزاد مظفر: فضای سالن برای ما استثنایی و بی نظیر بود / سرمربی تیم ملی روسیه: ما به قانون و قواعد ایران احترام می گذاریم

   سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: ظاهر شدن رو به روی تیم قدرتمندی چون روسیه که نائب قهرمان جهان است، آسان نیست اما بچه های ما این دو روز به خوبی قابلیت های خود را به نمایش گذاشتند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد تیم مقابل روسیه، گفت: ظاهر شدن رو به روی تیم قدرتمندی چون روسیه که نائب قهرمان جهان است، آسان نیست اما بچه های ما این دو روز به خوبی قابلیت های خود را به نمایش گذاشتند.
   وی با بیان این که با اندکی مدیریت می توان بر تیم های قدرتمند دنیا پیروز شد، افزود: ما در تلاش بودیم تاکتیک های خود را مقابل تیم قدرتمند روسیه محک بزنیم که می توانم بگویم شاگردانم فوق العاده عمل کردند و چیزهای بسیاری یاد گرفتند.
   شهرزاد مظفر همچنین فضای این دو روز سالن مسابقات که با تماشای بانوان همراه بود، را استثنایی و بی نظیر دانست و گفت: واقعا باید از وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال تشکر کنم که زمینه حصور تملشاگران را فراهم کردند، تجربه ای لذت بخش برای ما بود و منفعت زیادی برای شاگردانم داشت.
   سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ابراز امیدواری کرد تا این فضای مثبت و صمیمی تکرار شود چرا که تیم های دیگری در راه ایران هستند.
   سرمربی تیم ملی روسیه: ما به قانون و قواعد ایران احترام می گذاریم
   سرمربی تیم ملی فونسال زنان روسیه پس از پیروزی در دومین بازی دوستانه، گفت: دید مثبتی به بازیکنان ایران دارم، چرا که هم انفرادی و هم در قالب تیم خوب بازی می کنند و من برای تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا آرزوی موفقیت دارم.
   وی افزود: نسبت به روز گدشته بازی بسیار خوبی بود و نتیجه خوبی را کسب کردیم. تیم ایران روز گذشته بهتر بازی کرد و ما امروز بازی بهتری به نمایش گذاشتیم. تیم روسیه خود را برای مسابقات رسمی اروپا آماده می کند و از همین رو به کسب اطلاعات راجع به تیم خود نیاز داریم.
   او درباره حجاب بازیکنانش در بازی دوم بیان کرد: ما هیچ مشکلی با حجاب نداریم. گاهی اوقات با حجاب در ایران بازی می کنیم و این برای ما افتخار است. ما به قانون و عقاید ایرانی ها احترام می گذاریم.
   از حاشیه های این دیدار می توان به حضور باران کوثری بازیگر سینما که فیلمی با موضوع فوتسال بانوان را در جشنواره فجر داشت و همچنین یک دقیقه اعلام سکوت پیش از بازی، به دلیل سانحه هوایی و از دست رفتن جمعی از هموطنان اشاره کرد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,770,115
تعداد بازدید امروز : 14,577
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02