امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • به همت مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری؛

   نشست های تخصصی «راه اندازی پنجره واحد خدمات وزارت ورزش و جوانان» برگزار می شود

   نشست های تخصصی «راه اندازی پنجره واحد خدمات وزارت ورزش و جوانان» برگزار می شود

   در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیکی و اجرای الزامات نقشه راه توسعه دولت الکترونیک، پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان در نیمه اول سال آتی راه اندازی خواهد شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سحر فامیل زارع، معاون آمار و فناوری اطلاعات مرکز فاوا اعلام کرد در راستای اهداف دولت الکترونیک و اجرای تکالیف قانونی به منظور تکریم ارباب رجوع و تسهیل خدمات رسانی به مردم، پنجره الکترونیکی واحد خدمات در نیمه اول سال آتی راه اندازی خواهد شد.
   وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این پورتال الکترونیکی در قالب دو بخش طراحی شده است که بخشی از آن مربوط به مخاطبان داخلی وزارت (همکاران)، و بخش دیگر بر اساس نیاز مخاطبان خارج از وزارت پیاده سازی خواهد شد.
   وی ادامه داد: در هر دو بخش خدمات الکترونیکی قابل ارائه به مخاطبان سازماندهی شده و دسترسی به خدمات در فضایی یکپارچه و منسجم فراهم خواهد آمد.
   فامیل زارع در خصوص اقدامات انجام شده توضیح داد: طرح اولیه استخراج شده و تاکنون چندین جلسه کارشناسی با حضور کارشناسان مربوطه در خصوص مراحل راه اندازی این پورتال برگزار شده است.
   وی دستاورد اصلی این طرح را سهولت در دستیابی به خدمات برای مردم و بهبود در امر نظارت و کیفیت ارائه خدمات که نهایتا منجر به افزایش رضایت مندی مردم خواهد شد، دانست و افزود: پنجره واحد خدمات الکترونیک درصدد ارائه خدمات مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعاتی به مردم است که در آن شهروندان بدون مراجعه حضوری به سازمان، طی 24 ساعت شبانه روز صرفاً با استفاده از رایانه و یا دستگاه های الکترونیکی همراه بتوانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,326,719
تعداد بازدید امروز : 18,820
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01