امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • وزیر ورزش و جوانان در جمع روسای فدراسیون های ورزشی ـ اهواز:

   سقف ریاست فدراسیون ها سه دوره می شود

   سقف ریاست فدراسیون ها سه دوره می شود

   وزیر ورزش و جوانان گفت: در اساسنامه پیشنهادی فدراسیون های ورزشی که به دولت ارائه کردیم، سقف ریاست فدراسیون ها سه دوره است که امیدوارم با تصویب آن به جوانگرایی و طراوت در مدیریت ورزش کشور کمک کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در سفر به استان خوزستان و در نشست با روسای فدراسیون های ورزشی، اظهار داشت: با گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی و اینکه نسل جوان ما در این سالها مسئولیت نداشتند، باید به مرور وارد عرصه اجرایی کشور شوند.
   وزیر ورزش و جوانان با تاکید به این نکته که جوانگرایی رویکرد دولت و شخص رییس جمهور است، گفت: همچنان که وزیری جوان را با 38 سال سن در کابینه دولت قرار دادند الگو و راه را به ما نشان داده اند.
   وی خاطرنشان کرد: وقت آن رسیده تا از مدیران جوانتر، باانگیزه تر و پر نشاط تر استفاده کنیم. در یکسال گذشته در ادارات کل استان ها مثل خوزستان این رویکرد را اجرا کردیم و قصد داریم این رویکرد را در فدراسیون ها نیز دنبال کنیم.
   سلطانی فر از روسایی که سنی از آن ها گذشته خواست که خودشان به مدیران جوانتر فرصت بدهند و در این خصوص گفت: در دو، سه سال آینده باید فضا و طراوت جدیدی در مجموعه مدیریتی وزارت و فدراسیونها داشته باشیم.
   وزیر ورزش و جوانان در ادامه افزود: بار دیگر به بحث کنترل اعزام های خارجی به خصوص در سبک های مختلف رزمی تاکید می کنم. باید اعزام های غیر ضروری را برای صرفه جویی در هزینه ها کاهش دهیم.
   وی خاطرنشان کرد: ستاد بازیهای المپیک، پارالمپیک، آسیایی و پاراسیایی ظرف دو، سه هفته آینده جمع بندی خود را خواهد داشت تا ان شاءالله با برنامه ریزی که انجام می دهیم بتوانیم دستاورد خوبی در بازی های آسیایی جاکارتا داشته باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,375,245
تعداد بازدید امروز : 905
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02