امروز : پنجشنبه 22 آذر 1397
   
  • با حضور مقامات دولتی و اهالی فرهنگ

   نهمین همایش فرزندان آفتاب روز دوشنبه برگزار می شود

   نهمین همایش فرزندان آفتاب روز دوشنبه برگزار می شود

   مراسم تجلیل از برترین های اخلاق مدار ورزش کشور تحت عنوان "همایش فرزندان آفتاب" روز دوشنبه هفتم اسفند ماه در سالن همایش شرکت نفت برگزار خواهد شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان این همایش که از سال 1386 کار خود را آغاز کرده هر ساله به منظور تجلیل از برترین های اخلاق مدار ورزش کشور در حوزه های مختلف برگزار می شود.
   در نهمین دوره همایش فرزندان آفتاب که توسط موسسه فرهنگی هنری نسل آفتاب در سالن همایش شرکت نفت واقع در میدان شهید احمدی روشن (کتابی) و با حضور جمعی از مقامات سایسی، دولتی و اهالی فرهنگ و هنر برگزار می شود از برترین های اخلاق کشور در حوزه های ورزشکاران، مربیان، مدیران، باشگاه ها و ورزش جانبازان و معلولین تقدیر خواهد شد.
   اعضای شورای سیاست گذاری این همایش متشکل از امیررضا خادم معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان ها، فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان، ایرج رحمانی مدیرکل امور استان ها و شروین اسبقیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان و همچنین پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم است.
   همچنین از مهم ترین شاخص های انتخاب برترین ها در این همایش می توان به تحصیلات، محبوبیت اجتماعی، مشارکت در فعالیت های فرهنگی – اجتماعی، نوع دوستی و رعایت منش پهلوانی و عدم سابقه دوپینگ اشاره کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,721,378
تعداد بازدید امروز : 15,194
تعداد بازدید دیروز : 24,145
آخرین به روزرسانی : 1397/09/22