امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • در حاشیه مسابقه ایران و عراق، مقدماتی جام جهانی بسکتبال؛

   فریده شجاعی: بانوان ایرانی حق دارند با حضور در رویدادهای ورزشی هیجانات این فضا ها را تجربه کنند

   فریده شجاعی: بانوان ایرانی حق دارند با حضور در رویدادهای ورزشی هیجانات این فضا ها را تجربه کنند

   نایب رییس فدراسیون بسکتبال گفت: زنان ایرانی حق دارند با حضور در رویدادهای ورزشی هیجانات این فضا ها را تجربه کنند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فریده شجاعی در حاشیه مسابقه ایران و عراق از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی بسکتبال که با حضور خانواده ها در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود، گفت: بسیار خوشحالم فرصت حضور بانوان در چنین رقابت‌هایی مهیا شد چرا که زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور که بخش قابل توجهی از آنها علاقمند به این رشته هستند می توانند از نزدیک این مسابقه را مشاهده کنند و در هیجانات آن شریک‌ باشند
   او در پاسخ به این سوال که در سایر رویدادهای بسکتبال نیز حضور بانوان در سالن‌های ورزشی امکان خواهد داشت؟ توضیح داد: این رقابت‌ها این امکان را در اختیار ما خواهد گذاشت تا شرایط را بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف را بررسی کنیم و چنانچه مشکلی پیش نیاید امکانات لازم برای حضور بانوان مهیا خواهد شد. ما در این خصوص بسیار مشتاق هستیم.
   نایب ریس فدراسیون بسکتبال در بخش دیگری از سخنانش درخواست‌های بانوان برای حضور در فضاهای ورزشی به عنوان تماشاگر را مورد توجه قرارداد و گفت: من پیش از این هم در فدراسیون فوتبال بودم و مبحث حضور زنان در ورزشگاه‌ها بسیار مطرح بود‌،در واقع با این موضوع بسیار آشنا هستم و پس از اینکه رئیس فدراسیون بسکتبال موضوع حضور زنان را مطرح کرد بسیار مشتاقانه پیگیری کردیم که خوشبختانه شرایط مهیا شد.
   شجاعی در پایان حمایت وزارت ورزش و جوانان و برنامه ریزی های رییس فدراسیون بسکتبال را عامل حضور خانواده ها برای تماشای این مسابقات اعلام کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,782,213
تعداد بازدید امروز : 6,136
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26