امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • بازسازی جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی بعد از نیم قرن

   بازسازی جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی بعد از نیم قرن

   جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی به مناسبت حضور رئیس و برخی مقامات عالی رتبه فیفا در تهران، مورد بازسازی کامل قرار گرفت

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ازخبرگزاری آنا، جایگاه ویژه یا همان پاویون ورزشگاه بزرگ آزادی بعد از نزدیک به نیم قرن مورد بازسازی کامل قرار گرفت. ناصر محمودی فر مدیر مجموعه ورزشی آزادی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به حضور اینفانتینو رئیس فیفا و تعدای از مدیران ارشد فدراسیون جهانی فوتبال در تهران و تماشای دربی پایتخت، جایگاه ویژه یا همان پاویون این ورزشگاه در کمتر از 10 روز مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت تا به شکل شایسته میزبان رئیس فیفا باشیم.
   وی افزود: ورودی جایگاه ویژه نیز تغییراتی یافته و شکیل تر از گذشته شده است. تلاش داریم در روزهای آتی به جایگاه کنترل تماشاگران ورزشگاه نیز سر و سامانی دهیم تا آزادی بهتر از گذشته میزبان تماشاگران عزیز فوتبال باشد.
   محمودی فر در ادامه به پایان فاز نخست بازسازی سازه ورزشگاه آزادی اشاره کرد و عنوان داشت: بازسازی سه سکوی 34، 35 و 36 به پایان رسیده است. مقاوم سازی مورد نظر در این سه زون انجام گرفته و دیگر نگرانی ای از بابت پوسیدگی بتن و آب ریزی وجود ندارد. با توجه به اهمیت دربی و احتمال حضور بیش از 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی، در یک هفته گذشته همکارانم به صورت شبانه روزی فعالیت داشتند تا صندلی های این سه جایگاه نصب شود. پیش بینی بنده این است که تماشاگران در دربی می توانند از این سه سکو نیز استفاده کنند.
   مدیر مجموعه ورزشی آزادی در پایان خاطرنشان کرد: ان شا الله مراحل بعدی مقاوم سازی ورزشگاه آزادی با سرعت بیشتری پیش می رود و با حمایت های سلطانی فر وزیر ورزش و کریمی مدیرعامل شرکت توسعه این کار بزرگ به خوبی و خوشی به پایان می رسد تا ورزشگاه آزادی برای تقریبا نیم قرن دیگر بتواند از تماشاگران فوتبال پذیرایی کند
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,784,164
تعداد بازدید امروز : 8,087
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26