امروز : چهارشنبه 29 اسفند 1397
   
  • نماینده مردم تهران : 40 میلیارد تومان برای اتمام پروژه عمرانی ورزشگاه بانوان آزادی در نظر گرفته شده است

   نماینده مردم تهران : 40 میلیارد تومان برای اتمام پروژه عمرانی ورزشگاه بانوان آزادی در نظر گرفته شده است

   نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم نشاط و پویایی در جامعه گفت: برای اتمام پروژه عمرانی ورزشگاه بانوان آزادی در سال آینده، 40 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از خبرگزاری ایرنا، فاطمه ذوالقدر افزود: مجلس شورای اسلامی برای ورزش جوانان در سال آینده بودجه های خوبی را در نظر گرفته که از آن جمله می توان به بودجه 40 میلیارد تومانی اختصاص یافته به پروژه ناتمام ورزشگاه بانوان آزادی اشاره کرد.
   وی با بیان اینکه این پروژه از سال 84 تاکنون ناتمام مانده، ادامه داد: قرار است 27 درصد از درآمد حاصل از مالیات سیگار به ورزش و آموزش و پرورش اختصاص یابد.
   عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت ورزش باید طرح هایی را با هدف ایجاد نشاط و شادابی جوانان ارائه کند، اضافه کرد: اجرای چنین طرح هایی مانند برگزاری برخی جشن ها و جنگ های شادی می تواند جوانان را از حالت خمودگی خارج و باعث تقویت نشاط در آنها شود.
   ذوالقدر با بیان اینکه قرار است بودجه سال آینده «خانه جوانان» افزایش یابد، ادامه داد: این مراکز محفلی برای پاتوق جوانان است که این گروه در آن و در حوزه های مختلف مانند اشتغال و ازدواج مشاوره دریافت می کنند.
   وی با تاکید بر توجه به خواسته های جوانان افزود: امروز دمیدن روح نشاط در جامعه بخصوص برای قشر جوان یک ضرورت است هرچند نشاط و پویایی با سلامت رابطه مستقیم دارد و توجه به آن می تواند به کاهش انواع بیماری های جسمی و روحی مانند افسردگی منجر شود.
   عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با بیان اینکه ورزش و نشاط با یکدیگر عجین هستند، گفت: در صورتی که نشاط در جامعه افزایش یابد آمار خودکشی که بیشتر ناشی از بی هدفی افراد در زندگی است، کاهش می یابد، بنابراین انجام ورزش هایی مانند پیاده روی و کوهنوردی به شادابی و تقویت روحیه افراد کمک می کند.
   وی به کم تحرکی و نبود نشاط بعنوان عامل بسیاری از بیماری ها اشاره و اضافه کرد: تلاش ما در کمیته ورزش که زیر نظر کمیسیون فرهنگی است، این است که ورزش به عنوان عامل نشاط رواج یابد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,991,130
تعداد بازدید امروز : 13,467
تعداد بازدید دیروز : 24,057
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28