امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • تندگویان در ستاد ساماندهی امور جوانان استان گلستان؛

   در تمامی بخش ها؛ مدیریت باید به جوانان سپرده شود

    در تمامی بخش ها؛ مدیریت باید به جوانان سپرده شود

   برون سپاری کار به جوانان موجب افزایش اشتغال می‌شود و امیدواریم این اتفاق در تمامی استان‌ها رخ دهد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: انقلاب اسلامی توسط جوانان اداره و شکل گرفت اما امروز برای واگذاری مدیریت به جوانان اعتماد نمی‌شود.
   محمدمهدی تندگویان، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان گلستان که با موضوع اشتغال در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: جوانان برشی از جمعیت کشور هستند و موضوع آنها به تمام کشور ارتباط دارد و مختص به وزارت ورزش و جوانان نیست.
   وی افزود: جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در استان‌ها باید با دغدغه برگزار شود زیرا در کشور نیاز به تحول داریم.
   تندگویان تصریح کرد: انقلاب اسلامی توسط جوانان اداره و شکل گرفت اما امروز برای واگذاری مدیریت به جوانان اعتماد نمی‌شود.
   وی ادامه داد: جبهه‌های ما در هشت سال دفاع مقدس توسط جوانان اداره می‌شد و رهبر معظم انقلاب هم اعتقاد زیادی به جوانان دارد و به آن ها امیدوار است.
   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: نهادهای اداری استان‌ها باید برون سپاری کارهای خود را به تشکل‌های جوانان بسپارند زیرا تشکل‌های جوانان در حوزه‌های مختلف، فعالیت‌های خوبی دارند.
   تندگویان اضافه کرد: برون سپاری کار به جوانان موجب افزایش اشتغال می‌شود و امیدواریم این اتفاق در تمامی استان‌ها رخ دهد.
   وی بیان کرد: نیاز است تا بخشی از تبلیغات شهری به صورت رایگان در اختیار جوانان قرار گیرد تا بتوانند خدمات و توانمندی های خود را نشان دهند. مدیران استانی هم تا حدی که مقدور است باید امکاناتی که در اختیار دارند را در اختیار جوانان قرار دهند.
   مهندس تندگویان در ادامه سفر یک روزه خود به استان گلستان ضمن دیدار با نخبگان اجتماعی ‌‌و دبیران سازمان های مردم نهاد جوانان استان گلستان، از خانه جوانان استان،مجتمع توسعه و ترویج ازدواج آسان، فروشگاه تعاونی مصرف زوجین جوان و موسسه مشاور راستین که پیرامون مشاوره های ازدواج و خدمات روانشناسانه به جوانان فعالیت می کنند، دیدار و بازدید داشتند.

   در این برنامه یک روزه امید محدث، امیر حسین آل اسحاق و سید جواد رضوی ، مدیران کل ساماندهی امور جوانان نیز مهندس تندگویان را همراهی کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,783,979
تعداد بازدید امروز : 7,902
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26