امروز : سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
   
  • در گردهمایی سراسری مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور

   عبدالحمید احمدی: توجه به شهرستان های محروم باید اولویت اول همه ما باشد

   عبدالحمید احمدی: توجه به شهرستان های محروم باید اولویت اول همه ما باشد

   گردهمایی سراسری مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور از ظهر امروز به میزبانی وزارت ورزش و جوانان آغاز شد و تا فردا ادامه خواهد داشت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در اولین روز این گردهمایی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان با اشاره به سفرهای استانی گوناگونی که در کنار دکتر سلطانی فر داشته است گفت: ما نباید فقط مراکز استان ها را ببینیم و تاکید داریم اولویت مدیران توجه به شهرستان ها باشد.
   عبدالحمید احمدی خطاب به مدیران کل ورزش و جوانان استان ها ادامه داد: در سفرهای استانی همواره تاکید شخص وزیر حضور معاونان در شهرستان های مختلف و شنیدن صحبت های مردم و مسئولین آن شهرستان جهت رفع مشکلات است. بنابراین پاسخگویی به توقعات مردم در شهرستان ها باید از برنامه های اصلی ما باشد.
   وی افزود: رسیدگی به وضعیت اماکن ورزشی، ساماندهی ساخت و سازها، تخصیص اعتبارات بیشتر به هیات های ورزشی و دسترسی به امکانات ورزشی از مهم ترین خواسته های مردم در شهرستان ها است. ضمن اینکه در بسیاری از روستاهای مختلف هم وظیفه داریم امکانات ورزشی بیشتری را فراهم کنیم.
   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان در ادامه با بیان اینکه ورزش در ایران 80 میلیون مخاطب دارد گفت: با امکانات بسیار کم باید پاسخگوی این همه جمعیت باشیم و این همدلی زیادی را می طلبد. در خیلی از شهرستان ها تنها راه پر کردن اوقات فراغت جوانان همین ورزش است و هیچ تفریح سالم دیگری وجود ندارد.
   وی در پایان تاکید کرد: اگر حال ورزش شهرستان ها خوب شود می توانیم ادعا کنیم که حال کل ورزش کشور خوب است.
   در اولین روز این نشست همچنین مدیران کل ورزش و جوانان 31 استان مسائل و مشکلات خود را با مدیران کل بخش های مختلف وزارت ورزش و جوانان در میان گذاشتند و جهت رفع مشکلات استان ها با آنها بحث و تبادل نظر کردند.
   علاوه بر این حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نیز در خصوص پروژه های نیمه تمام عمرانی – ورزشی استان های مختلف با مدیران کل استان ها گفتگو کرد و به صحبت های آنها گوش فرا داد.
   لازم به ذکر است این نشست روز شنبه 12 اسفند نیز با حضور سایر معاونین وزارت ورزش و جوانان ادامه خواهد یافت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,307,016
تعداد بازدید امروز : 21,004
تعداد بازدید دیروز : 17,899
آخرین به روزرسانی : 1398/02/31