امروز : شنبه 05 خرداد 1397
   
  • در گردهمایی سراسری مدیران کل ورزش و جوانان استان های کشور

   فرامرزیان: نظام مند کردن حمایت های مالی از هیات های ورزشی در دستورکار است/ منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان اصلاح و به روز رسانی می شود

   فرامرزیان: نظام مند کردن حمایت های مالی از هیات های ورزشی در دستورکار است/ منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان اصلاح و به روز رسانی می شود

   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با بیان این که حمایت های مالی از هیات های ورزشی نظام مند خواهد شد، گفت: پیش بینی کرده ایم در سال97 اعتبارات کمک به هیات ها به صورت برنامه ای پرداخت شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دومین روز از گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان های کشور با حضور ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع، امیررضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان ها و مدیران کل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
   در این نشست ژاله فرامرزیان با اشاره به سیاست های کلان معاونت توسعه مدیریت و منابع، اظهار داشت: ایجاد نگرش برنامه محور در تمامی فعالیت های استانی را در دستور کار داریم.
   وی حفظ ارزش ها و کرامت انسانی برای تمامی منابع انسانی شاغل در استان ها بدون در نظر گرفتن پست و جایگاه سازمانی را یکی از مهم ترین اقدامات اصلاحی در سال جدید خواند و افزود: تعهد داده ایم تا سند منابع انسانی هرچه سریع تر تکمیل و ارائه شود تا در راستای آن وضعیت منابع انسانی را اصلاح و به روز رسانی کنیم.
   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان همچنین بازبینی کلیه احکام، بررسی ارتقاء شغلی، اصلاح ساختار، اهتمام ویژه به حقوق واقعی و رفاهیات کارکنان و ارتقای جایگاه سازمانی آن ها در زمان مقرر و بر اساس ضوابط و مقررات را نیز از دیگر برنامه های مهم این معاونت در بخش منابع انسانی عنوان کرد.
   فرامرزیان در ادامه با تاکید بر شفافیت و انضباط مالی، از نظام مند کردن حمایت های مالی از هیات های ورزشی به دور از هر گونه اعمال سلیقه خبر داد و گفت: در سال 96 منابع قابل توجهی را برای کمک به هیات های استانی و فعالیت های همگانی استان ها واریز و پیش بینی کردیم که در سال 97 اعتبارات کمک به هیات ها به صورت برنامه ای پرداخت شود تا نتایج آن را عملیاتی شاهد باشیم.
   وی همچنین با مرور مهم ترین اقدامات حوزه اداری این معاونت و به خصوص ساماندهی وضعیت منابع انسانی، خاطرنشان کرد: در تلاشیم در حوزه خرید خدمات اداری، نوعی تفاهم داشته باشیم که بتوانیم نیروها را در قالب شرکت ساماندهی کنیم.
   معاون وزیر در بخش توسعه مدیریت و منابع ادامه داد: در حوزه طرح و برنامه و امور مالی، برنامه های ملی و استانی را بر اساس برنامه ریزی عملیاتی پیش بینی کرده ایم تا علاوه بر ستاد، استان ها نیز فعال شوند.
   فرامرزیان پیگیری به منظور مبادله موافقت نامه در اولین فرصت ممکن به ویژه موضوع ماده 94، تدوین برنامه های ملی و استانی با هماهنگی دفاتر مرتبط انضباطی مالی در پرداخت های حمایتی، اتمام طرح های نیمه تمام بالای 50 درصد پیشرفت پروژه و عدم آغاز پروژه های غیر مقرون به صرفه از منظر زمان و هزینه را از اهم برنامه ها دانست.
   این مقام مسئول همچنین تاکید کرد: پرهیز جدی از تبعیض بین پرسنل در هر رده سازمانی مرتبط با رفاهیات سازمانی، برنامه ریزی برای حضور کارکنان مستعد در مسابقات سراسری کارکنان، اهمیت بخشی به رفاهیات کارکنان به ویژه در زمینه استفاده از اماکن اقامتی، پیگیری جهت عقد قرارداد بیمه تکمیلی و عملیاتی سازی مکاتبات بدون کاغذ در تمامی واحدهای استانی از مهم ترین برنامه های در دستورکار است.
   وی بهره برداری از نظام پیشنهادات در جهت تقویت بدنه کارشناسی، ضرورت ایجاد میز خدمت حضوری و به روز رسانی سامانه ملی ساختار دستگاه های اجرایی، ارزیابی درون دستگاهی ادارات کل استانی بر اساس اطلاعات سامانه مبین و اهتمام ویژه به شاخص های عمومی در ارزیابی دستگاهی و ... را از دیگر عناوین مهم ترین اقدامات معاونت عنوان کرد.
   ژاله فرامرزیان در پایان با بیان این که مجموعه منابع در اختیار به سختی جذب می شود، اظهار داشت: اگر جذب آن به سختی هم نباشد اما متعلق به مردم است و باید بتوان برای مردم هزینه کرد.
   در ادامه این نشست، عسکری رئیس اداره کل امور مالی و ذیحسابی وزارت ورزش و جوانان، نیز عملکرد سال جاری و برنامه های سال آینده را ارائه کرد.
   وی با اشاره به این نکته که 16 میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی بند(ز) تبصره 5 قانون بودجه 96 به ما ابلاغ شده است، گفت: تنها 10 استان نسبت به جذب این اسناد اقدام کرده اند که باید دیگر استان ها نیز این مهم را مدنظر قرار دهند.
   عسکری خطاب به مدیران کل ورزش و جوانان استان ها تاکید کرد: این که ما در جذب اسناد پیشرو باشیم بزرگ ترین موفقیت دوران خدمت خود را به دست آورده ایم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,845,005
تعداد بازدید امروز : 18,799
تعداد بازدید دیروز : 19,009
آخرین به روزرسانی : 1397/03/05