امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
    • منصور برزگر سرمربی اسبق تیم ملی کشتی:

      خوشحالم که وزیر ورزش و جوانان استعفای خادم را نپذیرفت/ جامعه کشتی خط قرمز های نظام را رعایت کرده است

      خوشحالم که وزیر ورزش و جوانان استعفای خادم را نپذیرفت/ جامعه کشتی خط قرمز های نظام را رعایت کرده است

      سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برخورد وزیر ورزش و جوانان با استعفای خادم را مثبت ارزیابی و تاکید کرد: ادامه حضور رسول خادم در کشتی به سود این رشته است و از دکتر سلطانی فر هم بدلیل عدم پذیرش استعفا تشکر می کنم.

      منصور برزگر در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از رسول خادم به عنوان فردی که عملکرد بسیار روشنی در دوران ورزشی ،مربیگری و مدیریت داشته است نام برد و ادامه حضور او را در فدراسیون به سود این رشته اعلام کرد.
      برزگر گفت: از وزیر ورزش و جوانان که این استعفا را نپذیرفت هم بسیار ممنونم و امیدوارم مشکلاتی که رسول خادم عنوان کرده با دیپلماسی ورزشی حل شود.
      برزگر جامعه کشتی را ملزم به رعایت خط قرمز های نظام عنوان کرد و اظهار داشت: آنچه مسلم است جامعه کشتی خط قرمز های نظام را رعایت کرده است اما با توجه به شرایطی که بوجود آمده باید تاکید کنم مساله کشتی گیران به هیچ وجه مادی نیست چرا که آنها در صددند با افتخاری که به نام آنها ثبت می شود در عرصه ورزش برای ایران عزت و سربلندی به ارمغان آورند.
      عضو شورای فنی فدراسیون کشتی بار دیگر با اشاره به حضور موفق رسول خادم در کشتی ایران گفت: پرونده رسول خادم با افتخار همراه بوده و او در عرصه ورزش و شورای شهر نشان داد که ادم سالم و صادقی است بنابراین مردم ما هم بسیار فهیم هستند و کاملا از عملکرد او اطلاع دارند بنابراین حمایت از کشتی را همیشه مدنظر قرار داده اند و عدم پذیرش استعفای خادم از سوی وزیر هم به نوعی حمایت از کشتی ایران است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,789,836
تعداد بازدید امروز : 7,725
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23