امروز : سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
   
  • مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش‎ ‎و جوانان خبر داد:

   بازرسی بیش از11 هزار باشگاه خصوصی درشش ماهه دوم سال 96/ ‏پلمپ 437 باشگاه متخلف

   بازرسی بیش از11 هزار باشگاه خصوصی درشش ماهه دوم سال 96/ ‏پلمپ 437 باشگاه متخلف

   مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش‎ ‎و جوانان از پلمپ 437 باشگاه فاقد مجوز در سراسر کشور خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سیروس احمدی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان گفت: در شش ماهه دوم سال جاری از 11 هزار و 858 باشگاه خصوصی با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور، بازرسی شد که متعاقب آن نسبت به پلمپ 437 باشگاه ورزشی که فاقد مجوز بوده اند اقدام گردید.
   سیروس احمدی، اظهار داشت: با توجه به تاکید دکتر سلطانی فر، مبنی بر نظارت بر سلامت باشگاه ها، در شش ماهه دوم سال جاری از 11 هزار و 858 باشگاه خصوصی با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور، بازرسی شد که متعاقب آن نسبت به شناسایی باشگاه های فاقد مجوز و یا توزیع و فروش داروهای نیروزا و پلمپ 437 مورد مبادرت شد.
   مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد اظهار داشت: همچنین به ادارات کل ابلاغ شده تا ضمن بازرسی ماهیانه و مستمر از باشگاه ها ،در صورت رویت توزیع داروهای نیروزا ،برخورد قاطع و جدی صورت پذیرد.
   سیروس احمدی خاطرنشان ساخت: از مردم عزیز می خواهم در صورت رویت فروش دارو در باشگاه های ورزشی با مسئولین بازرسی ادارات کل از طریق سامانه وزارت ورزش و جوانان تماس بگیرند تا برخورد قانونی انجام پذیرد.
   وی ادامه داد: تیم فعال بازرسی از نمایندگان حراست، حقوقی، امور باشگاه ها، بازرسی، رئیس هیات پزشکی ورزشی و رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان با مدیریت مدیران کل ورزش و جوانان استان ها تشکیل شد و موجب شده آمار اماکن فاقد مجوز کاهش یافته و با توزیع و نگهداری داروهای نیروزا برخورد جدی شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,307,843
تعداد بازدید امروز : 21,831
تعداد بازدید دیروز : 17,899
آخرین به روزرسانی : 1398/02/31