امروز : پنجشنبه 22 آذر 1397
   
  • اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد فجر چهلم برگزار شد

   اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد فجر چهلم برگزار شد

   با حضور اعضای ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی(فجر چهلم)، اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی این ستاد در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با حضور اعضای ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی(فجر چهلم)، اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی این ستاد در وزارت ورزش و جوانان با محوریت هماهنگی و برنامه ریزی و ارائه و بررسی پیشنهادات به منظور اجرای برنامه های مختلف در همه بخش های مجموعه وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
   در این جلسه با تاکید همه اعضا بر این موضوع که دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب اسلامی روشن و قابل ارائه است بر ارائه گزارشی از روند توسعه و پیشرفت ورزش و اقدامات حوزه جوانان در همه بخشها و اجرای برنامه هایی که امید، شادی و نشاط را بین مردم به وجود می آورد تاکید شد.
   اعضای ستاد در این جلسه پیشنهادات و برنامه های خود را مطرح کردند و قرار شد با جمع بندی و برآورد هزینه ها، امکانات و تصویب آن ها، برای برنامه ریزی و هماهنگی های بعدی جهت اجرای هر چه باشکوتر برنامه ها، با کمک و استفاده از ظرفیت استان ها، فدراسیون ها و مجموعه های دیگر، اقدامات عملی انجام و کارهای تبلیغی و اطلاع رسانی صورت پذیرد.
   چندی پیش دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در شورای معاونین این وزارتخانه دستور تشکیل ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به منظور ارائه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در همه بخش های مجموعه ورزش و جوانان را صادر کرده بود و اولین جلسه ستاد با حضور وزیر و معاونان این وزارتخانه تشکیل شد.
   برنامه ریزی این ستاد در 4 بخش؛ افتتاح 40 پروژه بزرگ ورزشی، پیش بینی برگزاری رویدادهای ورزشی بین المللی در رشته های مختلف، اجرای طرح های بهبود کیفیت و گسترش خدمات ورزشی و ارائه کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی و در قالب سه کمیته عمرانی، ورزشی و فرهنگی و اطلاع رسانی صورت می گیرد.
   مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی به عنوان دبیر ستاد و محمد جواد عباباف مدیرکل حراست، سید شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، زهراسادات موسوی مدیرکل امور بانوان، جعفر سطوتی مدیرکل دفتر فرهنگی، ایرج رحمانی مدیرکل امور استان ها، امید محدث مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان، هرمزی معاون مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و نماینده اداره کل پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، نماینده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، و محمد مبین سرپرست خبرگزاری برنا به عنوان اعضای ستاد، در این جلسه حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,722,412
تعداد بازدید امروز : 16,228
تعداد بازدید دیروز : 24,145
آخرین به روزرسانی : 1397/09/22