امروز : پنجشنبه 22 آذر 1397
   
  • پنجمین پارلمان مشورتی جوانان با حضور معاون استاندار خراسان رضوی در گناباد

   پنجمین پارلمان مشورتی جوانان با حضور معاون استاندار خراسان رضوی در گناباد

   صبح امروز آیین راه اندازی پارلمان مشورتی جوانان گناباد به ریاست سید جواد حسینی معاون اجتماعی،سیاسی و امنیتی استانداری و با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی، مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری و مجید پوررضایی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در مجموعه فرمانداری برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسینی گفتمان سازی موضوع جوان باوری و جوان یاوری و توسعه نهادمند مشارکت های اجتماعی جوانان از جمله اهداف اصلی راه اندازی این پارلمان عنوان کرد.
   محمد علی نبی پور فرماندار و رییس ستاد ساماندهی امور جوانان گناباد با تصریح این موضوع که با تشکیل و راه اندازی پارلمان به دنبال ارتقا و تکریم منزلت جوانان و ساماندهی جمعیت ۲۰هزار نفری جوانان در قالب تشکل های غیردولتی هستیم، اظهار داشت: این بدان معناست که بدنبال تقویت روحیه خودباوری و شکوفایی نسل جوان هستیم.
   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با قدردانی از مجموعه مدیریتی استانداری و فرمانداری شهرستان، راه اندازی پنجمین پارلمان مشورتی جوانان شهرستان‌های استان در گناباد را نقطه عطفی در جلب مشارکت حداکثری جوانان و تقویت گفتمان جوانی به عنوان فرهنگ غالب در جامعه قلمداد کرد و بیان داشت: در همین چارچوب و در بعد سخت افزاری برای بسترسازی حضور مناسب جوانان، پروژه احداث ۵خانه جوانان را از جمله در شهرستان گناباد با تخصیص اعتبار پیش بینی کرده ایم که در صورت تامین زمین رایگان مناسب با کاربری فرهنگی و اداری عملیاتی خواهد شد.
   در مجمع عمومی پارلمان مشورتی جوانان ۵۰عضو جوان در قالب ۱۵قشر جوان حضور دارند که از این تعداد۷ نفر به عنوان اعضای هیئت رییسه ،۴نفر عضور پارلمان گناباد در استان و ۳نفر عضو کمیسیون های تخصصی انتخاب خواهند شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,723,526
تعداد بازدید امروز : 17,342
تعداد بازدید دیروز : 24,145
آخرین به روزرسانی : 1397/09/22