امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • برگزاری کنگره علمی «جوانان و خانواده،چشم انداز آینده» در خوزستان

   برگزاری کنگره علمی «جوانان و خانواده،چشم انداز آینده» در خوزستان

   مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی، با همکاری اداره ورزش و جوانان استان خوزستان کنگره علمی «جوانان و خانواده ، چشم انداز آینده» را برگزار می کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی، با همکاری اداره ورزش و جوانان استان خوزستان کنگره علمی «جوانان و خانواده:چشم انداز آینده» را برگزار می کند.
   محمدرضا فضلی در خصوص برگزاری این کنگره گفت: با توجه به اهمیت موضوع جوانان و مولفه های مرتبط با این قشر از جامعه این کنگره درصدد است فرصتی فراهم نماید برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در موضوع جوانان و خانواده، وگامی موثر باشد تا مهم ترین دغدغهها و اولویتهای این حوزه شناسایی شود.
   رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی در ادامه؛ بسترسازی مطالعاتی و پژوهشی در حوزه چالشهای فرا روی جوانان در جامعه با تأکید بر جایگاه خانواده، ارائه راهبردهای مطالعاتی و پژوهشی ذیل شاخصهای ساماندهی امور جوانان، به منظور تسهیل در سیاستگذاری و برنامهریزی، تقویت بخشهای مرتبط با سیاستگذاری و برنامه¬ریزی با استفاده از آخرین یافتههای علمی پژوهشی در شناخت ارزشها و الگوهای مناسب جوانان در خانواده و دستیابی به راهبردها و راهکارهای توسعه امور جوانان ذیل اهداف برنامه ششم توسعه کشور را به عنوان اهداف برگزاری این کنگره خواند که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان برگزار خواهد شد.
   وی در خصوص محورهای این کنگره گفت:
   جوانان، خانواده و مناسبات نسلی
   جوانان، خانواده و مسئله هویت
   جوانان و اخلاق و تربیت در خانواده
   جوانان، خانواده و صرف وقت
   خانواده و ازدواج جوانان
   از محورهای مهم این کنگره هستند و طبق برنامه ریزیهای انجام شده انتظار می رود که با حضور معاونین فرهنگی و امور جوانان، دبیران علمی و پژوهشی استانهای سراسر کشور، صاحبنظران و پژوهشگران حوزه خانواده و جوانان و نمایندگان سازمانهای مردمنهاد جوانان و هیات های ورزشی و دانشجویان و کارشناسان به عنوان جامعه مخاطب، به اهداف پیش بینی شده دست پیدا کنیم.
   شایان ذکر است این همایش در روز یکشنبه 20 اسفند ماه به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در اهواز برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,783,611
تعداد بازدید امروز : 7,534
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26