امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • جهت حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا:

   آغاز تمرینات آماده سازی تیم ملی کبدی در آکادمی

   آغاز تمرینات آماده سازی تیم ملی کبدی در آکادمی

   صبح امروز اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی با حضور اردونشینان و اعضای کادر فنی این تیم در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 22 ورزشکار حاضر در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی که تمرینات آماده سازی خود را جهت حضوری قدرتمند در بازیهای آسیایی جاکارتا از اواسط بهمن ماه با حضور 40 ورزشکار آغاز کرده اند، از صبح امروز تمرینات خود را در آکادمی المپیک آغاز کردند.
   نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم طی روزهای 19 لغایت 28 بهمن ماه با دعوت از 40 بازیکن منتخب و به میزبانی شهر انزلی برگزار شد که پس از آن و به تشخیص کادر فنی ، 22 بازیکن برتر این اردو به دومین مرحله از اردوها دعوت شدند.
   تهران میزبان دومین مرحله از اردوهای تیم کبدی است که تمرینات این مرحله از 12 اسفندماه و پس از انجام آزمونهای آمادگی جسمانی که در مرکز سنجش و توسعه قابلیتهای جسمانی آکادمی ملی المپیک از اعضای این تیم گرفته شد، در مجموعه ورزشی بعثت تهران آغاز و ملی پوشان کبدی باز پس از یک هفته از صبح امروز تمرینات خود را از مجموعه بعثت به آکادمی ملی المپیک انتقال و اردوی شبانه روزی خود را تا 25 اسفندماه ماه در این مجموعه پیگیری می کنند.
   گفتنی است مرحله سوم از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی نیز از روز چهارم فروردین ماه در شهرستان آمل آغاز و به مدت 8 روز به طول خواهد انجامید .
   شایان ذکر است کبدی بازان اردونشین در صورت موافقت فدراسیون، سال آینده و تا پیش از شروع بازیهای آسیایی 3 بازی تدارکاتی را در مقابل تیم های قدرتمند هندوستان، پاکستان و کره جنوبی برگزار خواهند کرد.
   اسامی ورزشکاران تیم ملی کبدی در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم را این نفرات تشکیل می دهند :
   هادی تاجیک، ابوذر مهاجر، محمد اسماعیل مقصودلو، محسن مقصودلو، محمد تقی پایین محلی، هادی حاجیلری، محمد ملاک، محمد کاظم ناصری، میثم عباسی، فاضل اتراچالی، ابوالفضل مقصودلو، هادی اشترک، محمد اسماعیل نبی بخش، امیر حسین محمد ملکی، محمد امین نصرتی، محمد قربانی، سعید غفاری، حمید میرزایی نادر، جمال عباسی، محمدرضا شادلو، افشین جعفری و عماد صداقت نیا.
   گفتنی است کادر فنی تیم ملی کبدی را علاوه بر غلامرضا مازندرانی سرمربی این تیم، وحید خراقانی ( مربی )، وجیه الله شهری (بدنساز ) و اسدالله کبیر مدیر تیم های ملی کبدی تشکیل می دهند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,781,996
تعداد بازدید امروز : 5,919
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26