امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • آقاپور: کشتی باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود/ در همه امور تابع نظر ولایت هستیم

   آقاپور: کشتی باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود/ در همه امور تابع نظر ولایت هستیم

   عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید به این نکته که وزیر ورزش و جوانان باید هرچه سریع تر در خصوص کشتی تعیین تکلیف کند، گفت: نباید گذاشت اذهان عمومی بیش از این دچار تشویش شود.   معصومه آقاپور در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در خصوص مشکلات پیش آمده در کشتی و قطع همکاری رسول خادم با فدراسیون کشتی، گفت: خادم از قهرمانان ملی و چهره های شاخص ورزش کشور است و باید با تعامل و صحبت، مشکلات پیش آمده حل و فصل شود.
   عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی راهکار وزیر ورزش و جوانان در رویارویی با اقدامات اخیر رئیس فدراسیون کشتی را فصل الختام دانست و افزود: دکتر سلطانی فر با اولویت سنجی باید بهترین تصمیم را بگیرد.
   این نماینده مجلس تاکید کرد: از وزیر ورزش و جوانان می خواهیم با تصمیم قاطع خود کشتی را از بلاتکلیفی رها کنند تا بیش از این اذهان عمومی کشور و این ورزش ملی دچار تشویش نشود.
   آقاپور ورزشکاران کشتی و مدیران این فدراسیون را حرفه ای خواند وگفت: با این که همه ورزشکاران در حال انجام منظم تمرینات هستند امانباید دغدغه فکری باعث خللی در انجام تمرینات و مسابقات آن ها شود چرا که پیکارهای
   مهمی پیش رو داریم.
   وی همچنین به سیاست ورزش کشور در قبال رویارویی با حریفان رژیم اشغالگر قدس اشاره و خاطر نشان کرد: سیاست ما عین دیانت و دیانت ما عین سیاست ما است و همه باید تابع نظر ولایت و نظام باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,784,345
تعداد بازدید امروز : 8,268
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26