امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی مشخص شد/ سه نوجوان در راه کسب سهمیه المپیک

   ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی مشخص شد/ سه نوجوان در راه کسب سهمیه المپیک

   پس از برگزاری آخرین مرحله رقابت‌های درون اردویی تیم‌ملی نوجوانان پسر و با اعلام کادرفنی، ترکیب این تیم برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان و قهرمانی جهان اعلام شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از سایت فدراسیون تکواندو، پس از برگزاری آخرین مرحله رقابت‌های درون اردویی تیم‌ملی نوجوانان پسر و با اعلام کادرفنی در نهایت اعضای تیم‌ملی کشورمان برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان و قهرمانی نوجوانان جهان 2018 مشخص شدند.

   برهمین اساس حامد اصغری در وزن 63- کیلوگرم، علی اشکوریان در وزن 73- کیلوگرم و محمد خانی در وزن 73+ کیلوگرم نفرات شرکت کننده در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان هستند.

   حسین لطفی در وزن 45- کیلوگرم، آرین آرش در وزن 48- کیلوگرم، امیر ولی‌پور در وزن 51- کیلوگرم، امیرسینا بختیاری در وزن 55- کیلوگرم، حامد اصغری در وزن 59- کیلوگرم، عرفان مرادی در وزن 63- کیلوگرم، محمد مهدی عمادی در وزن 68- کیلوگرم، علی اشکوریان در وزن 73- کیلوگرم، محمدعلی خسروی در وزن 78- کیلوگرم و نیما مهرعلی در وزن 78+ کیلوگرم اعضای تیم‌ملی را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان تشکیل می‌دهند.

   نوجوانان اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان 2018 با هدایت محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و تیم اعزامی به رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان زیر نظر وحید عبدالهی به عنوان سرمربی، رشید فتاحی به عنوان مربی و وحید ناصری به عنوان مربی بدنساز تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

   گفتنی است؛ مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک جوانان و دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان 2018 فروردین‌ماه و به میزبانی "تونس" برگزار می‌شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,782,506
تعداد بازدید امروز : 6,429
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26