امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • دکتر سلطانی فر: توازن در توزیع منابع و امکانات ورزشی به ویژه در مناطق محروم را اولویت کاری خود اعلام می کنم

   دکتر سلطانی فر: توازن در توزیع منابع و امکانات ورزشی به ویژه در مناطق محروم را اولویت کاری خود اعلام می کنم

   وزیر ورزش و جوانان گفت: به تبع رویکرد نظام و دولت تدبیر و امید و سالها تجربه مدیریتی، بنا دارم توازنی در توزیع منابع و امکانات ورزشی به ویژه در مناطق محروم ایجاد کنم و این موضوع را اولویت کاری خود اعلام می کنم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در آخرین برنامه سفر کاری خود به استان فارس، در جمع مردم و مسئولان شهرستانهای فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند سخنرانی کرد.
   وزیر ورزش و جوانان در این برنامه با اشاره به امنیت و آرامشی که در کشور حاکم است، اظهار داشت: همه بر این اعتقاد داریم که توسعه زمانی صورت می گیرد که آرامش در سایه وحدت و همدلی و هماهنگی صورت بگیرد که
   خوشبختانه این زیر ساخت در استان فارس وجود دارد و خیلی جای امیدواری است.
   دکتر سلطانی فر با بیان این مطلب که فلسفه حکومت اسلامی چیزی جز خدمت به مردم نیست، ادامه داد: ما مسئولین باید قدر این موقعیت باب الوائجی که به ما سپرده شده تا گره ای از مشکلات مردم را باز کنیم، بدانیم و به مردم خدمت کنیم.
   وزیر ورزش و جوانان افزود: تلاش همه همکارانم در وزارتخانه های دیگر هم این است تا مشکلات مردم را حل کنند ولی تنگناها و مسائل زیادی داریم که شرایط را بسیار سخت می کند.
   وی با بیان این که در بین این ملت، عزم و اراده ای است که کشور را به سوی آبادانی و پیشرفت می برد، گفت: هیچ مانعی توان رویارویی با این عزم و اراده را ندارد و انقلاب اسلامی مسیر خودش را طی می کند و به بالندگی می رسد.
   وزیر ورزش و جوانان گفت: در آستانه فجر چهلم انقلاب اسلامی ضمن این که باید پروژه های بزرگی را افتتاح کنیم باید کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی را به مردم ارائه کنیم.
   دکتر سلطانی فر تصریح کرد: در هر عرصه ای که کارنامه جمهوری اسلامی را با دوران پهلوی مقایسه می کنیم، آمارها قابل قیاس نیست .و کارنامه جمهوری اسلامی در ورزش چشمگیر است.
   وی تشریح کرد: توسعه فضاهای ورزشی بعد از انقلاب اسلامی به طور میانگین 6 برابر شده و از 18 مدال طلایی که در 16 دوره المپیک(8دوره قبل و 8 دوره بعد از انقلاب) کسب کردیم، فقط 4 مدال طلا برای دوران پهلوی بوده و 14 مدال طلا دیگر متعلق به جمهوری اسلامی است. در سایر رقابت ها و کسب مدالها و موفقیتهای دیگر هم با همین روند مواجه هستیم.
   دکتر سلطانی فر با اشاره به سابقه معاونت خود در استانداری فارس در 26 سال قبل، عنوان کرد: به لحاظ موفقیت و امور توسعه کشور و زیر بناها پیشرفت های بسیار زیادی کرده ایم و امروز که به شهرستانهای مختلف فارس رفتم این تغییرات و توسعه و پیشرفت ها به وضوح دیده می شود.
   وی ابراز امیدواری کرد در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی امیدواریم که همه تلاش های ما با رضایت مردم همراه باشد.
   وزیر ورزش و جوانان با بیا این که اهتمام دولت در سال 97 اشتغال جوانان است افزود: منابع خوبی برای این امر در نظر گرفته شده که؟خیلی امیدواریم با کمک شما مردم و عنصر اعتماد بین مردم و مسئولین بتوانیم مشکلات عدیده مردم به ویژه مشکل اشتغال جوانان عزیز را کاهش دهیم.
   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در بخش ورزش استان فارس، کار های زیادی انجام شده و در حال انجام است گفت: قهرمانان و استعداد های زیادی در این استان داریم که باید زمینه بروز و ظهور استعداد آنها را فراهم کنیم.
   دکتر سلطانی فر افزود: به تبع رویکرد نظام و دولت تدبیر و امید و سالها تجربه مدیریتی، بنا دارم توازنی در توزیع منابع و امکانات به ویژه در مناطق محروم ایجاد کنم و این موضوع را اولویت کاری خود اعلام می کنم
   وزیر ورزش و جوانان گفت: این سه شهرستان یکی از اولویت های ما در این حوزه خواهد بود و باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم تا در سه سال آینده بخش عمده ای از محرومیت های مردم این شهرستانها را جبران کنیم
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,034,040
تعداد بازدید امروز : 16,382
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30