امروز : یکشنبه 30 دی 1397
   
  • وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم کلنگ زنی خانه جوانان جهرم:

   در حوزه جوانان کار را رها نکرده ایم

   در حوزه جوانان کار را رها نکرده ایم

   وزیر ورزش و جوانان گفت: بر چند محور روی حوزه جوانان متمرکز شده ایم و فارغ از این که چه تصمیمی در مجلس برای حوزه جوانان گرفته می شود، کارها را با قدرت ادامه داده ایم و جوانان را رها نکرده ایم.
   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر عصر امروز در حاشیه مراسم کلنگ زنی خانه جوانان شهرستان جهرم گفت: با توجه به این که هنوز تکلیف حوزه جوانان برای ادامه کار در مجلس شورای اسلامی مشخص نشده است اما در وزارت ورزش و جوانان کار این حوزه را رها نکرده ایم و با قدرت در چند محور موضوعات جوانان را دنبال می کنیم.

   دکتر سلطانی فر تصریح کرد: در محور گسترش خانه جوان امروز به مرز 100 خانه جوان رسیده ایم در حالی که در سال 92 هیچ خانه جوانی وجود نداشت.
   وی ادامه داد: در حوزه سازمان های مردم نهاد در حالی که سال 92 تعدادشان کمتر از صد سمن بود، الان به مرز دو هزار سمن رسیده ایم.

   وزیر ورزش و جوانان گفت: در حوزه مراکز مشاوره ازدواج نیز که در حفظ بنیان خانواده ها نقش مهمی دارند نیز توسعه خوبی داشتیم و آن را ادامه می دهیم.
   :وزیر ورزش و جوانان همچنین با بیان افزایش تسهیلات ازدواج جوانان در دولت یازدهم و دوازدهم، اظهار داشت:
   تسحیلات ازدواج جوانان در سال 92 به رقم دو هزار و نهصد میلیارد تومان بود که در سال 95 این رقم به 9800 میلیارد تومان افزایش یافت و با همت دولت تدبیر و امید در سال 97 به دوازده هزار میلیارد تومان خواهد رسید
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,320,275
تعداد بازدید امروز : 2,834
تعداد بازدید دیروز : 20,909
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29