امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • در مجمع سالیانه فدراسیون پزشکی ورزشی،

   محمدیان: در حوزه ورزش بانوان به خدمات پزشکی بیشتری نیاز داریم

   محمدیان: در حوزه ورزش بانوان به خدمات پزشکی بیشتری نیاز داریم

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: در حوزه ورزش بانوان نیاز به خدمات پزشکی بیشتری وجود دارد. نیاز داریم در حوزه روانشناختی به صورت ویژه کمک صورت بگیرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فریبا محمدیان در مجمع سالیانه فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: اعتقاد ما بر آن است که در فضای ورزش اگر از تیم پشتیبانی خوبی وجود داشته باشد، می‌توان قله‌های زیادی را فتح کرد. در المپیک ریو شاهد تلاش‌های کادر پزشکی بودیم.
   وی افزود: در میدان مسابقه فقط تکنیک و تاکتیک حرف نمی‌زند، بلکه مسائل پزشکی اهمیت زیادی دارد. در بسیاری از میادین به دلیل نارسایی‌های پیش پا افتاده بازنده شده‌ایم. من شاهد بوده و هستم که شما اعضای مجمع برای دانش افزایی تلاش کرده‌اید.
   معاون بانوان وزارت ورزش گفت: بارها با ورزشکارانی مواجه شده‌ایم که شرایط خوبی نداشته‌اند، اما به کمک تیم‌های پزشکی متخصص، به میدان برگشته‌اند. بازگشت کسانی که به آخر خط رسیده‌اند، کار سختی است که شما بارها انجام داده‌اید. امیدوارم شاهد تلاش‌های شما در بازی‌های آسیایی باشیم.
   محمدیان عنوان کرد: در حوزه بانوان نیاز به خدمات پزشکی بیشتری وجود دارد. نیاز داریم در حوزه روانشناختی به صورت ویژه کمک صورت بگیرد. گام‌های موثر زیادی صورت گرفته، اما باید بیشتر شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,784,077
تعداد بازدید امروز : 8,000
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26