امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • نشست مشترک نواب رؤسای هیئتهای ورزشی البرز

   غفرانی: بانوان البرز در برخی رشته های ورزشی از آقایان موفق تر بوده اند

   غفرانی: بانوان البرز در برخی رشته های ورزشی از آقایان موفق تر بوده اند

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مشترک نواب رؤسای هیئتهای ورزشی البرز عنوان کرد: بانوان البرز در برخی رشته های ورزشی از آقایان موفق تر بوده اند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مشترک نواب رؤسای هیئتهای ورزشی البرز با تمجید از عملکرد بانوان البرز در عرصه ورزش گفت: بانوان استان البرز تاکنون موفق شده اند عناوین، مدال، افتخارات بزرگی را برای ورزش استان و کشور به ارمغان بیاورند.
   وی افزود: بانوان البرز در برخی رشته های ورزشی از آقایان موفق تر بوده اند که این نشان دهنده پتانسیل ورزش بانوان در استان است.
   غفرانی تاکید کرد: روکرد وزارت ورزش و جوانان و در همین راستا اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، حمایت از توسعه و پیشرفت ورزش بانوان بوده و بودجه مناسبی نیز برای این مهم در نظر گرفته ایم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با قدردانی از تلاش نواب رؤسا تصریح کرد: از همت و تلاش خالصانه و بی چشم داشت شما بانوان که با عشق و علاقه در حوزه ورزش فعالیت می کنید قدردانی می کنم و امیدوارم که حاصل این تلاشها منجر شود تا ورزش بانوان استان البرز به جایگاه حقیقی خود در سطح کشور دست یابد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,034,153
تعداد بازدید امروز : 16,495
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30