امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • نشست مشترک نواب رؤسای هیئتهای ورزشی البرز

   دکتر کولیوند: مجلس نگاه ویژه ای به وزارت ورزش و جوانان دارد / منابع جدیدی برای کمک به بودجه ورزش تعریف کرده ایم

   دکتر کولیوند: مجلس نگاه ویژه ای به وزارت ورزش و جوانان دارد / منابع جدیدی برای کمک به بودجه ورزش تعریف کرده ایم

   نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که "مجلس نگاه ویژه ای به وزارت ورزش و جوانان دارد" بیان کرد: منابع جدیدی در مجلس شورای اسلامی برای کمک به بودجه ورزش تعریف کرده ایم.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ دکتر محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با حضور در نشست مشترک نواب رؤسای هیئتهای ورزشی البرز اظهار کرد: نگاه ما باید از زاویه مجلس به موضوع ورزش نگاهی وسیع باشد، چرا که ورزش عرصه ای است که می توان جوان را از آسیبهای اجتماعی و انحرافات دور نگه دارد.
   وی با بیان این که " مجلس نگاه ویژه ای به وزارت ورزش و جوانان دارد " ادامه داد: منابع جدیدی در مجلس شورای اسلامی برای کمک به بودجه ورزش مانند ارزش افزوده مالیاتی تعریف کرده ایم که بتواند کمبود بودجه این حوزه ی مهم و اثر گذار را تا حدودی جبران کند.
   کولیوند با اعلام این خبر که " به احتمال زیاد در سال 97 حوزه ورزش از حوزه جوانان تفکیک خواهند شد " عنوان کرد: در حال حاضر تنها وزارت ورزش و جوانان متولی امورات مربوط به جوانان است که می بایست دیگر وزارتخانه ها نیز در این زمینه فعالیت کرده و مسئولیت قبول کنند.
   وی ادامه داد: متاسفانه بودجه ورزش بسیار کم است که ب اتوجه به این مسئله نقش هیئتهای ورزشی و همت و تلاش شما نقش پر رنگ تری برای توسعه ورزش پیدا می کند.
   نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از هیئت های ورزش بویژه نواب رؤسای محترم انتظار داریم که به مباحث اخلاقی ورزش توجه بیشتری داشته باشند چرا که بسیاری از نوجوانان و جوانان در ورزش رشد پیدا کرده و وارد جامعه می شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,034,271
تعداد بازدید امروز : 16,613
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30