امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • با حضور معاون سیاسی استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان استان صورت گرفت :

   برگزاری آیین اختتامیه طرح نشاط اجتماعی دشتستان در سرکره "

   برگزاری آیین اختتامیه طرح نشاط اجتماعی دشتستان در سرکره "

   آیین اختتامیه طرح جشنواره فرهنگی ورزشی نشاط اجتماعی دشتستان در روستای سرکره برگزار گردید .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛عصر روز دوشنبه 21 اسفندماه آیین اختتامیه طرح جشنواره فرهنگی ورزشی نشاط اجتماعی دشتستان طی یک مراسم زیبا و باشکوه و با حضور خورشیدی معاونت سیاسی اجتماعی استاندار ، بهروزیانفرد مدیر کل ورزش و جوانان استان ، دکتر زارع فرماندار دشتستان و دیگر مسوولان شهرستان و رییس اداره ورزش و جوانان و روسای هییت های ورزشی دشتستان در روستای سرکره برگزار گردید .
   در این آیین خورشیدی معاونت سیاسی اجتماعی استانداری بوشهر ضمن خرسندی از بابت حضور در بین مردم شهرستان دشتستان در بدو مسوولیت خود در این استان ، از مجموعه تلاش ها و زحمات دست اندرکاران این طرح با نشاط تقدیر و تشکر نمود و با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به گوشه ای از خصوصیات اخلاقی و رفتاری این بانوی بزرگ اشاره نمود . ایشان همچنین بر تداوم این حرکات و طرح های خوب که به ایجاد نشاط هر چه بیشتر مردم و بخصوص جوانان می انجامد ، تاکید و توصیه نمود .
   همچنین دکتر زارع فرماندار دشتستان در این آیین ضمن توضیحاتی در مورد طرح نشاط اجتماعی در دشتستان با ذکر آماری از شور و نشاط ایجاد شده طی برنامه های مختلفی که در بازه زمانی ٤ ماهه این طرح از سوی دستگاه های اجرایی مرتبط انجام شده به نیکی یاد نمود .
   قابل ذکر است در این مراسم برنامه های متنوع ورزشی و فرهنگی از سوی اداره ورزش و جوانان دشتستان و با مدیریت هییت ورزشهای همگانی دشتستان تدارک دیده شده بود که اجرای آنها با استقبال خوب حاضرین مواجه گردید و باعث ایجاد شور و نشاط و شادی خوبی در بین مردم گردید .
   از جمله این برنامه ها می توان به اجرای پخت نان محلی و بازیهای بومی و محلی ، نمایش حرکات رزمی ، موسیقی کلاسیک آموزشگاه چکاوک ، اجرای ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای ، موسیقی محلی گروه بمباسی، گروه سرود دختران مدرسه شاهد لاله ٢ اشاره کرد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,033,782
تعداد بازدید امروز : 16,124
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30