امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • در آئین تجلیل از ورزشکاران جنوب غرب تهران

   گل محمدی: تهران باید بیشترین سهمیه را در المپیک 2020 داشته باشد

   گل محمدی: تهران باید بیشترین سهمیه را در المپیک 2020 داشته باشد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در آئین تجلیل از ورزشکاران جنوب غرب تهران گفت: تهران می بایست در بازیهای جاکاراتا بیشترین مدال را بیاورد و بیشترین سهمیه را در المپیک 2020 داشته باشد .

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران، رضا گل محمدی ، در آئین تجلیل از قهرمانان، مدال آوران مسابقات برون مرزی، آسیائی، جهانی و همچنین قهرمانان المپیاد آینده سازان اداره ورزش و جوانان جنوب غرب که در سرای محله رضوان برگزار شد با بیان اینکه با همه تلاش ها در دوره گذشته المپیک نتایج قابل قبولی از ورزشکاران تهرانی کسب نشد، ادامه داد: انتظاری که از ورزش تهران می رود، کسب مدال و نتیجه دلخواه در رویداد های بین المللی است .
   وی همچنین به تهیه سند توسعه ورزش تهران اشاره کرد و افزود: در این سند به بخش ها و ظرفیت های ورزشی شهرستان های مختلف استان اشاره شده تا بتوان استعدادهای ورزشی را برای سالیان متمادی کشف و آموزش داد .
   گل محمدی در ادامه تاکید کرد:روز امتحان ورزشکاران تهران و مدال آوری، در المپیک 2020 و بازیهای آسیای 2018 جاکارتا خواهد بود و در این میادین بزرگ ورزشی باید ظرفیت های پایتخت نشان داده شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,033,945
تعداد بازدید امروز : 16,287
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30