امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • از سوی مدیر کل در مراسم تجلیل از برترین‌های سال 96 فوتسال قم صورت گرفت:

   هدیه مدیر کل ورزش و جوانان قم به فرزند شهید طهماسبی

   هدیه مدیر کل ورزش و جوانان قم به فرزند شهید طهماسبی

   با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان قم آیین تجلیل از برترین های سال 1396 فوتسال قم به انجام رسید.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، به همت هیئت فوتبال آیین تجلیل از برترین های فوتسال استان برنامه ریزی و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان قم به انجام رسید.
   برترین‌های فوتسال استان قم از جمله آقای گل لیگ فوتسال نوجوان،جوانان، لیگ یک،دو و برتر بزرگسالان قم در کنار تیم‌های برتر لیگ فوتسال نونهالان، نوجوانان، جوانان و لیگ‌های یک، دو و برتر بزرگسالان استان قم در این مراسم مورد تقدیر واقع شدند.
   اقدام فرهنگی هیئت فوتبال و تجلیل از خانواده شهدا
   خانواده شهیدان مدافع حرم مهدی طهماسبی داور سابق فوتبال، خانواده شهید رواقی و حسین مردانی فرزند شهید علی مردانی در این مراسم مورد تجلیل واقع شدند و هدایای خود را به رسم یاد بود از دست مدیر کل ورزش و جوانان و پیشکسوتان ورزشی قم که در این مراسم به عنوان میهمان ویژه حضور داشتند دریافت کردند.
   هدیه مدیر کل ورزش و جوانان قم به فرزند شهید طهماسبی
   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در مراسم تجلیل از برترین‌های فوتسال استان قم به واسطه نگاه حمایتی از هیات فوتبال، مورد تجلیل کادر اجرایی این هیات واقع شد که بر همین اساس حسن عابدی تمام آنچه را که در این مراسم از سوی هیئت فوتبال به وی اهدا شد در اقدامی ارزشمند و بی نظیرفرهنگی، با توجه به حضور خانواده شهید مدافع حرم «مهدی طهماسبی» در این آیین به فرزند این شهید سرافراز هدیه کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,033,822
تعداد بازدید امروز : 16,164
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30