امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • طی مراسمی انجام شد

   افتتاح 18 خانه روستایی در الیگودرز

    افتتاح 18 خانه روستایی در الیگودرز

   امروز طی مراسمی با حضور معاون استاندار لرستان 18 خانه روستایی در شهرستان الیگودرز افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، علی‌یاور عزیزپور امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار امروز خانه جوانان الیگودرز در فضایی مناسب و در مرکز شهر افتتاح شد.
   وی خاطرنشان کرد: خانه جوانان الیگودرز دارای پنج اتاق مجهز بوده که جوانان و فعالان سازمان‌های مردم‌نهاد وابسته به اداره‌کل ورزش‌وجوانان می‌توانند از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن استفاده کنند.
   مدیرکل ورزش‌وجوانان لرستان با بیان اینکه امروز همچنین 18 خانه روستایی در شهرستان الیگودرز افتتاح شد، افزود: با افتتاح این خانه‌ها ظرفیت خوبی برای ایجاد روحیه ورزشی و همچنین پرنمودن اوقات فراغت برای جوانان و نوجوانان روستایی فراهم می‌شود.
   عزیزپور بیان داشت: در برخی روستاهای الیگودرز ظرفیت‌های خوبی وجود دارد به‌نحوی‌که امیدواریم بتوانیم از منابع مالی سال آینده چند زمین چمن مصنوعی در این روستاها ایجاد کنیم.
   وی پیست اتومبیل‌رانی الیگودرز را پیستی خوب برای فعالیت‌های اتومبیل‌رانی عنوان کرد و گفت: انتظار داریم دستگاه‌های مختلف با ستاد ورزش استان همکاری کرده تا بتوانیم این پیست را برای علاقمندان آماده نماییم
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,034,334
تعداد بازدید امروز : 16,676
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30