امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • علی یاور عزیزپور:

   مجلس در رفع خلاهای ساختاری جداسازی حوزه جوانان جدیت بیشتری داشته باشد

   مجلس در رفع خلاهای ساختاری جداسازی حوزه جوانان جدیت بیشتری داشته باشد

   مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: در صورت انتزای حوزه جوانان از ورزش ، رفع خلا های ساختاری حوزه امور جوانان بعنوان یک حوزه فرابخشی اجتناب ناپذیر خواهد بود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، علی یاور عزیزپور ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی ورزش و جوانان استان که در فرمانداری الیگودرز برگزار شد، اظهار داشت: مهمترین نیاز هر جامعه بستر امنیت است و امروز شاهد امنیت اجتماعی خوبی در الیگودرز هستیم که حاصل اقدامات مسئولان و مردم این شهرستان است.
   وی درادامه افزود: اعتماد اجتماعی سبب اعتماد سرمایه‌های اجتماعی می‌شود و بستر لازم را برای رشد و توسعه ایجاد خواهد کرد.
   مدیرکل ورزش و جوانان لرستان عنوان کرد: با توجه به اینکه در بحث جداسازی حوزه جوانان و ورزش از یکدیگر‌ جدیت بیشتری لازم است گفت: موانع این جداسازی باید در مجلس مطرح و برطرف شود.
   وی بیان کرد: در بحث جداسازی نباید اینگونه باشد که برنامه برای جوانان تدوین کنیم بلکه همه دستگاه‌ها باید به حوزه ورزش و جوانان توجه کنند و براساس رسالت ذاتی که در مورد جوانان داریم باید برنامه‌های ذاتی مربوط به جوانان را نظارت و رصد کنیم.
   عزیزپور با اشاره به اینکه امروز فضای جامعه نیاز به شادی بیشتری دارد ، تصریح کرد: انچه که به نشاط اجتماعی و شادابی و جامعه کمک می‌کند باید توجه شود و این در حالی است که برنامه‌های شادابی و نشاط در دین اسلام نیز سفارش شده و ما نیز اقداماتی که در این زمینه باشد را حمایت خواهیم کرد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,919,807
تعداد بازدید امروز : 29,431
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27