امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • در آئین تجلیل از قهرمانان برون مرزی و آینده سازان جنوب غرب

   رحمانی: با استفاده از پتانسیل صاحبان سرمایه ، سرانه ورزشی پایتخت را افزایش دهیم

   رحمانی: با استفاده از پتانسیل صاحبان سرمایه ، سرانه ورزشی پایتخت را افزایش دهیم

   مدیرکل امور استان های وزارت ورزش و جوانان در آئین تجلیل از قهرمانان اداره ورزش و جوانان جنوب غرب با بیان اینکه سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه ورزش کشور موثر است، افزود : باید با استفاده از پتانسیل صاحبان سرمایه و بخش خصوصی، سرانه ورزشی تهران را افزایش دهیم.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران، در این آئین که با حضور گل محمدی مدیرکل، شاملو و ملاجعفری معاونان اداره کل، فاطمه سلیمی رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، رنجبر رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب و روسای ادارات ورزش و جوانان دیگر حوزه های پایتخت برگزار شد، ایرج رحمانیهمچنین گفت: تهران هر زمانی که حال و هوای بهتری دارد، قطعا ورزش ایران شرایط بهتری در کسب مدال آوری در عرص بین المللی خواهد داشت .
   وی ادامه داد : تهران با جمعیت بیش از 12 میلیون نفری خود، ویترین ورزش کشور به شماره می رود .
   رحمانی با بیان اینکه در 5 سال اخیر اقدامات مطلوبی در ورزش پایتخت انجام شده، بیان کرد: بسیاری از استعدادهای جوان ورزشی با رویکرد توسعه ورزش در مناطق محروم و کم برخوردار شناسائی و آموزش می بینند.
   مدیرکل امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در حال حاضر سرانه ورزشی استان تهران بیش از 30 سانتی متر مربع است، خاطر نشان کرد: باید در قانون های چهارم و پنجم توسعه میزان سرانه ورزشی در استان ها یک متر و 20 سانتی متر برای هر شهروند می رسید که این میزان در حال حاضر 50 تا 60 سانتی متر مربع است .
   وی در پایان اظهار داشت: در مدت سه سال گذشته 18 هزار باشگاه شناسنامه دار در کشور تاسیس شده که علاقمندان زیادی در این اماکن فعالیت دارند .
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,034,087
تعداد بازدید امروز : 16,429
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30