امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • در آیین تجلیل از برترین های سال 96 ورزش و جوانان خراسان جنوبی؛

   درخشش جوانان و ورزشکاران خراسان جنوبی در سطح ملی نشان داد دوری از مرکز کشور و کمبود امکانات مانعی برای ورزش نیست

   درخشش جوانان و ورزشکاران خراسان جنوبی در سطح ملی نشان داد دوری از مرکز کشور و کمبود امکانات مانعی برای ورزش نیست

   دکتر اسماعیلی: دیپلماسی ورزشی و برگزاری مسابقات، نقش پررنگی در تالیف قلوب ملت ها و مراودات بیشتر بین آنها در عرصه داخلی و بین الملل دارد و این مهم از جنبه های ورزش است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، آیین تجلیل برترین های سال 96 ورزش و جوانان خراسان جنوبی با حضور دکتر اسماعیلی معاون سیاسی امنیتی استاندار شب گذشته برگزار شد.
   دکتر اسماعیلی در این دیدار، خواستار تقویت ورزش همگانی و مشارکت بیشتر آحاد جامعه در عرصه ورزش و استفاده از ظرفیت های استان از برنامه های سال 97 شد و گفت : دیپلماسی ورزشی و برگزاری مسابقات، نقش پررنگی در تالیف قلوب ملت ها و مراودات بیشتر بین آنها در عرصه داخلی و بین الملل دارد و این مهم از جنبه های ورزش است.
   وی گفت: در دنیای امروز بشر بعد از این همه دشمنی و جنگ ها به این نتیجه رسیده که باید حس رقابت در آدمی را در حوزه ورزش به منصه ظهور برساند.
   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: به همین دلیل مسابقات المپیک و جهانی ورزشی در دنیا برگزار می شود و نفس این فعالیت ها پیروزی عقلانیت بشری بر تعصب و جهل و جنگ افروزی بی ثمر است.
   وی گفت: امروز در جهان رشته های ورزشی به عنوان صنعت مطرح شده و اگر دولت ها و کشورها در عرصه ورزش سرمایه گذاری می کنند، با نگاه چند جانبه است.
   اسماعیلی هدف نخست از تقویت ورزش را سلامت جسم، روح و روان دانست و اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید برنامه های خوبی در حوزه ورزش در حال اجراست و امیدواریم آن طور که لایق مردم استان است با همه امکانات به سمتی رویم که استعداد جوانان شکوفا شود.
   وی ادامه داد: جوانان خراسان جنوبی در سطح ملی ورزش خوش درخشیدند و نشان دادند که دوری از مرکز کشور و کمبود امکانات مانعی برای ورزش نیست و تلاش مسئولان ورزش و جوانان، هیات های ورزشی و ورزشکاران استان در سال جاری قابل تقدیر است.
   وی گفت: امیدواریم برنامه ریزی ها در سال 1397، برنامه محورتر باشد به گونه ای که روند توسعه ورزش استان ادامه یابد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,081,550
تعداد بازدید امروز : 6,232
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04