امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • در مجمع انتخاب رئیس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان

   جلیل عباس پور گل سفیدی به عنوان رئیس هیات استان انتخاب شد.

   جلیل عباس پور گل سفیدی به عنوان رئیس هیات استان انتخاب شد.

   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری: جایگاه هیات دوچرخه سواری در استان اصفهان از دیر باز در سطوح بالای کشور بوده و به جز وقفه کوتاهی که در زمان مدیریت رییس هیات قبل در فعالیت های این هیات ایجاد شد،دوچرخه سواری اصفهان همواره رتبه های دوم و سوم کشور رادارد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مجمع انتخاب رئیس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان روز گذشته در تالار اجتماعات سرای ورزشکاران برگزار شد.
   در ابتدا مدیر کل ورزش وجوانان استان گفت: در مجمع انتخاب رئیس هیات قبل فردی انتخاب شد که توانایی، تخصص و سوابق لازم را برای تصدی ریاست هیات دوچرخه سواری نداشت واین عدم موفقیت در انتخاب فردی اصلح باعث ضعف کاری و فعالیتی در هیات استان شد که امیدواریم در این مجمع با در نظر گرفتن تمامی شرایط و توان مدیریتی کاندیداها ، انتخاب صورت گیرد.
   وی خاطر نشان کرد:این موضوع که زمانی تعداد دوچرخه ها در اصفهان بیشتر از دوچرخه سوارها بود، اکنون جزء ایدآل ها و آرمان های ما در حوزه ورزش و سلامت شده که امیدواریم با توجه به شرایط ترافیکی و آلودگی هوا برای داشتن شهر و مردمی سالم دوباره شاهد حصور پر تعداد دوچرخه سوارها در شهر باشیم.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان افزود:در کنار توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، توسعه اخلاق و فرهنگ نیز موضوع مهمی است که در فدراسیون دوچرخه سواری کشور کاملاً مشهود است و این به لطف حضور افرادی توانمند و متخصص از جنس این رشته در راس فدراسیون است.
   در ادامه خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: ابتدا لازم می دانم از تلاش وافر مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان برای برگشت بخش عظیمی از زمین ها و اموال بیت المال در موضوع ورزشگاه نقش جهان قدردانی نمایم .
   وی افزود: جایگاه هیات دوچرخه سواری در استان اصفهان از دیر باز در سطوح بالای کشور بوده و به جز وقفه کوتاهی که در زمان مدیریت رییس هیات قبل در فعالیت های این هیات ایجاد شد،دوچرخه سواری اصفهان همواره رتبه های دوم و سوم کشور رادارد.
   قمری در ادامه گفت: اعتقاد دارم هرچه در سطح همگانی کردن این رشته و اقبال مردم به دوچرخه سواری بکاریم در سطح قهرمانی همان را برداشت می کنیم و در واقع توسعه این رشته منجر به کشف استعداد های بیشتر و انتخاب و تربیت قهرمانان متعددی خواهد شد.
   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: اصفهان همواره مهد پرورش دوچرخه سواران صاحب نام بوده و از ظر فیت های خوبی برخوردار است ، بنابراین با توجه به این پتانسیل ها باید در بحث قهرمانی و حرفه ای باشگاه های بیشتری وارد گود شوند.
   وی خاطر نشان کرد: بنا بر اهمیت کشف استعدادها، در بخش پیست تعداد ۳۰۰ دستگاه دوچرخه خریداری کردیم و برای انجام استعداد یابی در اختیار هیات های استان ها قرار دادیم. نگاه فدراسیون به هیات های استان ها ویژه و حمایتی است ،اما این حمایت و توجه بر اساس میزان فعالیت و عملکرد هر استان خواهد بود. رئیس هیات باید تمامی منابع و ظرفیت های موجود را شناسایی و از آنها استفاده کند.
   قمری در پایان گفت: در بخش فرهنگی باید نگاه مردم را به رشته دوچرخه سواری و استفاده عمومی تر از دوچرخه به عنوان وسیله ای راحت ، ارزان و سالم برای تردد عوض کنیم. برنامه های ملی و مذهبی فرصت مناسبی برای ترویج و توسعه فرهنگ استفاده از دوچرخه هستند. امیدوارم با حمایت اداره کل و دستگاه های مربوطه پیست دوچرخه سواری اصفهان سریع تر به بهره برداری برسد.
   گفتنی است در این مجمع جلیل عباس پور گل سفیدی با ١٢ رای از مجموع١٧رای اخذ شده به عنوان رئیس هیات استان انتخاب شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,784,084
تعداد بازدید امروز : 8,007
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26