امروز : سه شنبه 02 بهمن 1397
   
  • معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

   برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره بعد از ازدواج در شهرستان چرام

   برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره بعد از ازدواج در شهرستان چرام

   شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره بعد از ازدواج در شهرستان چرام خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره بعد از ازدواج در شهرستان چرام خبر داد.
   رحمت الله شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان گفت :این کارگاه توسط موسسه مردم نهاد تخیل ،تجربه ،علم و با حضور 35 از زوحین جوان در شهر چرام و با مدرسی امید کمالی اصل برگزار شد .
   شاکری هدف از برگزاری این کارگاه را مشاوره جهت بالا بردن و آموزش مهارتهای زندگی و همچنین نحوه حل اختلافات زوجین ،آگاهی افراد نسبت به ویژگیهای شخصی از قیبل ویژگیهای وابستگی و استقلال افراد و مسایل زناشویی ذکر کرد .
   معاون فرهنگی و امور جوانان در ادامه از برگزاری کارگاه توانمندی سازی سازمان های مردم نهاد با عنوان تفکر نقاد ،خلاق و آشنایی با الگوی های حل مسئله در یاسوج خبر داد.
   این مقام مسئول افزود:این کارگاه در محل دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی با مدرسی امید کمالی اصل و با حضور 30 نفر از اعضای سازمان های مردم نهاد و توسط موسسه مردم نهاد تخیل ،تجربه ،علم برگزار شد .
   شاکری هدف از برگزاری این کارگاه را افزایش سطح مهارتهای زندگی یعنی گرایش به تفکر انتقادی همراه با خلاقیت و آشنایی با راهکارها و الگوهای حل مسایل زندگی ذکر و از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در برگزاری این کارگاه تقدیر کرد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,358,260
تعداد بازدید امروز : 914
تعداد بازدید دیروز : 19,040
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02