امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • بنی تمیم: باید تلاش خود را برای بازگرداندن میزبانی ایران انجام دهیم

   بنی تمیم: باید تلاش خود را برای بازگرداندن میزبانی ایران انجام دهیم

   نائب رئیس فدراسیون کشتی با بیان این که برای بازپس گیری میزبانی کشورمان از جام جهانی راه سختی درپیش داریم، گفت: اما همه تلاش خود را برای رفع این مشکل انجام می دهیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حمیدبنی تمیم پس از جلسه هماهنگی میزبانی خوزستان از جام جهانی کشتی فرنگی، در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه، اظهار داشت: امروز دغدغه های خود را در خصوص شرایط میزبانی و بازپس گیری آن مطرح کردیم.
   وی مهم ترین چالش پیش رو را نامه اتحادیه جهانی کشتی مبنی لغو میزبانی به دلیل شرایط حاکم بر فدراسیون کشتی کشورمان دانست و گفت: ما در فدراسیون از طریق نامه نگاری و پیگیری های لازم و حتی صحبت تلفنی با لالویچ تلاش می کنیم تا اتحادیه را از این تصمیم منصرف کنیم.
   وی با بیان این که برای بازپس گیری میزبانی کشورمان از جام جهانی راه سختی درپیش داریم، گفت: اما همه تلاش خود را برای رفع این مشکل انجام می دهیم.
   نائب رئیس فدراسیون کشتی همچنین در خصوص وضعیت میزبانی خوزستان از این مسابقات، اذعان داشت: نماینده اتحادیه جهانی بازدید از امکانات انجام داده و ایراداتی گرفته است که مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان قول داده تا 10 روز پیش از برگزاری مسابقات، شرایط کاملا آماده باشد..
   خبرنگار: محمد خاوری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,745,414
تعداد بازدید امروز : 1,896
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21