امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • حضور دکتر سلطانی فر در 11 رویداد و نشست مهم کشتی پس از 16 ماه فعالیت در وزارت ورزش و جوانان

   حضور دکتر سلطانی فر در 11 رویداد و نشست مهم کشتی پس از 16 ماه فعالیت در وزارت ورزش و جوانان

   دکتر مسعود سلطانی فر از زمان نشستن بر صندلی وزارت ورزش و جوانان همواره بیشترین توجه را به کشتی داشته و در تمامی نشست ها و تورنمنت های مهم این رشته شخصا حضور پیدا کرده است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان کمتر از یک سال و نیم از صدارت دکتر مسعود سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان می گذرد و طی این مدت شخص اول ورزش ایران توجه و عنایت ویژه ای به این رشته داشته است که بخشی از آن به دلیل علاقه شخصی او به کشتی و بخش مهم تر آن اهمیت خاص این رشته برای کشور و مردم است.
   وزیر ورزش و جوانان بارها در صحبت های خود عنوان کرده که کشتی همواره بار اصلی مدال آوری کاروان ایران را در تورنمنت های مهم آسیایی و جهانی به دوش کشیده است و باید به این رشته نگاهی خاص داشت و به همین دلیل تمام اتفاقات مهم کشتی را شخصا با حساسیتی خاص رصد می کند که لیست ذیل گواهی بر این ادعاست.

   حضور در نوزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی روز جهانی کودک – آبان 1395
   وزیر ورزش و جوانان با حضور در خانه کشتی شماره 2 تهران از نزدیک نظاره‌گر مسابقه‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک شد.

   حضور در مسابقات کشتی پهلوانی سالن شهید بهشتی مشهد – دی 1395
   وزیر ورزش و جوانان با استقبال رسول خادم رییس فدراسیون کشتی در سالن شهید بهشتی مشهد محل برگزاری سی وهفتمین دوره جام بین المللی تختی حضور یافت. وزیر ورزش و جوانان با حضور در این سالن فینال این رقابت ها را نظاره کرد.
   حضور در کرمانشاه برای مراسم افتتاحیه مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان – بهمن 1395
   جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، روزهای 28 و 29 بهمن ماه در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه و با حضور هشت کشور برتر دنیا برگزار شد. مراسم افتتاحیه این مسابقات با استقبال مردم پرشور کرمانشاه و حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار بود.
   دیدار و تقدیر از ملی پوشان کشتی مازندران در سفر به این استان – اسفند 1395
   دیدار با جوانان سمن ها، بازدید از پروژه های ورزشی شهرستان های آمل, جویبار و ساری از جمله برنامه های سفر استانی وزیر ورزش و جوانان به مازندران بود. اما دکتر سلطانی فر در این سفر از کشتی گیران المپیکی استان مازندران نیز طی مراسمی تقدیر کرد.
   حضور در آبادان برای جام جهانی کشتی فرنگی – اسفند 1395
   دیدارهای رده بندی و فینال جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی،دولت تورلیخانوف نماینده اتحادیه جهانی کشتی ،تعدادی از اعضای هییت رییسه این اتحادیه و علاقمندان به کشتی در سالن کوثر شهر آبادان برگزار شد.
   حضور در قم برای افتتاحیه مسابقات کشتی فرنگی جام یادگار امام – تیر 1396
   مراسم افتتاحیه رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور 13 تیم خارجی و 5 تیم داخلی جمعه نهم تیر ماه در سالن شهید حیدریان شهر قم با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
   دیدار رهبر معظم انقلاب با علیرضا کریمی به همراه وزیر ورزش و جوانان – آذر 1396
   علیرضا کریمی کشتی گیر سرافراز کشورمان که حاضر به دیدار با نماینده رژیم غاصب صهیونیستی نشد به همراه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به دیدار رهبر معظم رهبر معظم انقلاب اسلامی رفتند.
   مسابقات کشتی پهلوانی و اهدای بازوبند پهلوانی کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان در خراسان رضوی – دی 1396
   رقابت های کشتی پهلوانی بزرگسالان قهرمانی کشور گرامیداشت زنده یادان عباس زندی و علیرضا سلیمانی از روزی 21 دی ماه 1396 در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد.
   این رقابت در حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی، علیرضا حیدری رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی، مجتبی جوهری رئیس فدراسیون کشتی پهلوانی و زورخانه ای ،کوروش صبوریان مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی،پیشکسوتان کشتی و بسیاری دیگر از علاقه مندان به کشتی برگزار شد.
   علاوه بر موارد فوق دکتر سلطانی فر همواره حداکثر تلاش را جهت حضور در نشست ها و جلسات مهم کشتی داشته و به قهرمانان این رشته نیز توجه خاص مبذول کرده است.
   چهاردهمین جلسه هیات رییسه فدراسیون کشتی به میزبانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور دکتر سلطانی فر برگزار شد. همچنین نشست وزیر ورزش و جوانان با اعضای شورای فنی و رییس فدراسیون کشتی و هم اندیشی با آنان پس از مسابقات جهانی، حضور در اردوی تیم ملی کشتی و دیدار و گفت و گو با مسئولان و ملی پوشان کشتی، عیادت از چند پیشکسوت ارزشمند کشتی کشور و صدور پیام های تبریک برای موفقیت کشتی گیران از دیگر موارد توجه وزیر ورزش و جوانان این رشته پرافتخار و ملی در کمتر از 17 ماه از شروع فعالیتش در این وزارتخانه بوده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,789,836
تعداد بازدید امروز : 7,725
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23