امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • سرپرست ورزش و جوانان اردبیل:

   ورزشکاران سفیران فرهنگی انقلاب در جهان هستند

   ورزشکاران سفیران فرهنگی انقلاب در جهان هستند

   سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ورزشکاران به عنوان سفیران فرهنگی انقلاب در میادین بین‌المللی معرفی می‌شوند تا با زنده نگهداشتن شعائر دینی و صفات زیبنده اخلاقی، ایران اسلامی را به جهانیان معرفی کنند.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل، بهرام آقاخانی در آیین تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران برتر ورزش استان اردبیل که در مجموعه فرهنگی و هنری فدک برگزار شد، گفت: اهمیت ورزش در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بر همگان مسلم بوده و نمی‌توان نشاط اجتماعی و توسعه فراگیر حادث شده از ورزش را نادیده انگاشت.
   وی با اشاره به اینکه توجه به نیازهای مهم ورزشکاران قهرمان در کسب نتایج مناسب در آوردگاه‌های مختلف مثمر ثمر واقع خواهد شد، افزود: برای فراگیرشدن ورزش و توسعه همه جانبه آن نیازمند تغییر دیدگاه‌های خود هستیم.
   سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: نیازمند حمایت ویژه تمامی بخش‌های خصوصی، سرمایه‌گذاران و بخش صنعتی استان در حمایت از زیرساخت‌های ورزشی و کمک به قهرمانان و مدال‌آوران در برطرف‌سازی مشکلات و کمبودهای مهم به مانند مسائل اشتغال، معیشت و نیازهای مهم روزمره هستیم تا ورزشکاران با فراغ بال و کمترین حواشی با برخورداری از تمرکز کافی در میادین ورزشی و تمرینات آماده‌سازی حاضر شوند.
   آقاخانی توضیح داد: ورزشکاران به عنوان سفیران فرهنگی انقلاب در میادین بین‌المللی معرفی می‌شوند تا با زنده نگهداشتن شعائر دینی و صفات زیبنده اخلاقی، ایران اسلامی را به جهانیان معرفی کنند.
   وی به تجلیل از 350 قهرمان ملی، جهانی، آسیایی و بین‌المللی در آیین تجلیل از مدال‌آوران و قهرمانان ورزشی استان اردبیل اشاره کرد و یادآور شد: آیین‌نامه اشتغال جوانان و قهرمانان المپیک مصوب شده و از سال آتی قابلیت اجرا خواهد داشت.
   سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه سال 96 سال خوبی برای ورزش استان اردبیل بود، گفت: میزبانی از دو رویداد مهم بین‌المللی والیبال در اردبیل نقطه عطف ورزش استان بود.
   آقاخانی به تجلیل از نخبگان جوان استان اردبیل در سال جدید اشاره کرد و گفت: تعداد برنامه‌های فرهنگی ورزش همگانی استان اردبیل در سال جاری 9 هزار برنامه بود که با رشد 40 درصدی روبرو شده است. و در سال 97 هفته جوان از نخبگان حوزه جوانان استان تجلیل خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,375,251
تعداد بازدید امروز : 911
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02