امروز : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
   
  • مراسم تجلیل از روسا ونواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی استان برگزار شد

   مراسم تجلیل از روسا ونواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی استان برگزار شد

   با حضور مشاور استاندار از روسا ونواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی استان ایلام تجلیل بعمل آمد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ صبح امروز بهروز حیدرزاده مدیر کل ورزش و جوانان استان و حاج اقا محمدی مشاور استاندار ایلام در محل سالن همایش سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ایلام از زحمات روسا ونواب رئیس هیئت های ورزشی تجلیل کرد .
   حیدرزاده دراین مراسم ضمن تبریک فرارسیدن نو گفت : در سال جاری بیست وهفت میزبانی کشوری در رشته های مختلف برگزار شده و افتخارات حاصل شده نتیجه تلاش زحمات شبانه روزی همه روسا ونواب رئیس هیئت های ورزشی ودیگر اعضای هیئت در استان بوده است .
   وی افزود : امسال 143 ورزشکار استان در رشته های مختلف به اردوهای متفاوت تیم ملی دعوت شدند و همچنین 489 مدال کشوری و 28 عنوان بین المللی و480 مدال بین المللی و9 میزبانی مسابقات بین المللی در ایلام برگزار شد .
   مدیرکل اضافه کرد : از آنجا که مسابقات آسیائی چاکارتا در سال 97 پیش رو داریم وسال پر کاری برای ورزش استان محسوب خواهد شد کمیته ی بازیهای آسیایی توسط کارشناسان اداره ورزش تشکیل شده است برای بررسی فعالیت هیئت های ورزشی ورصد پیشرفت قهرمانان صورت می گیرد .
   ایشان ادامه داد : اعتبار قابل توجهی برای هیئت ها در نظر گرفته شده که چند روز باقی اسفند ماه وتا آخر فروردین سال اینده در دونوبت به حساب هیئت ها واریز خواهد شد تا دغدغه و مشکلات هیئت های استان بر طرف وهمچنین مبالغی ماهیانه برای ورزشکارانی که به اردو تیم ملی مسابقات آسیائی دعوت می شوند بعنوان کمک هزینه در نظر گرفته شده است تا فارغ از دغدغه به فعالیت ورزشی خود ادامه دهند .
   حیدرزاده مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه نسبت به ورزش استان مسئول هستیم افزود : لازم است با تلاش وجدیت موانع ورزش استان را برطرف کنیم و با وحدت وهمدلی وانرژی خاص در سال 97 شاهد درخشش ورزشکاران ایلام در مسابقات آسیائی باشیم .
   مدیر کل در پایان از حمایت معنوی ومالی قاسم دشتکی استاندار ایلام تشکر کرد وگفت : حمایت همه جانبه استاندار سبب ایجاد انگیزه وافر در ورزشکاران استان شده است .
   در پایان توسط حیدرزاده ، محمدیان مشاور استاندار ، جنگلی معاون امور ورزش و خانم قبادی رئیس گروه بانوان از 45 رئیس هیئت و 40 نواب رئیس بانوان با اهدای لوح تجلیل شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,104,327
تعداد بازدید امروز : 18,464
تعداد بازدید دیروز : 25,487
آخرین به روزرسانی : 1397/02/04