امروز : چهارشنبه 29 اسفند 1397
   
  • وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای اداری سنقر:

   ایجاد اشتغال ورونق اقتصادی در شهرها و روستاها اولویت دولت در سال جدید است

   ایجاد اشتغال ورونق اقتصادی در شهرها و روستاها اولویت دولت در سال جدید است

   وزیر ورزش و جوانان گفت: تدبیر دکتر روحانی رییس جمهوری بر حضور در کنار مردم عزیز و رنج دیده زلزله زده استان کرمانشاه بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر صبح امروز سه شنبه 29 اسفند 96 در جلسه شورای اداری شهرستان سنقر و کلیایی ضمن تبریک حلول ماه رحب و سال نو گفت: تدبیر دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری بر حضور در کنار مردم عزیز و رنج دیده زلزله زده استان کرمانشاه بود.

   دکتر سلطانی فر افزود:دولت خود را همراه و شریک مردم در داشته ها و نداشته هایشان می داند و فلسفه این دولت چیزی جز خدمت بیشتر به مردم نیست.

   وی اظهار کرد:این سفر به‌ منظور تکمیل مسیر خدمت رسانی به مردم عزیز و شریف استان کرمانشاه است و امیدواریم در جلسه شورای اداری به ریاست رییس جمهور محترم گامهای مهمی برای این مهم برداشته شود.

   وزیر ورزش و جوانان با ابلاغ سلام گرم رییس جمهور به مردم شریف سنقر گفت: مشکلات شهرستان سنقر که از سوی فرماندار و امام جمعه محترم مطرح شد بصورت جدی در دستور کار بخش های مختلف قرار خواهد گرفت.

   وی به رونق اقتصادی،عدالت محوری و توسعه و موضوع جوانان به عنوان مهمترین برنامه های دولت در سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: این برنامه ها در راستای توسعه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال برنامه ریزی شده است.

   دکتر سلطانی فر نوسازی بافت های فرسوده و ناوگان حمل و نقل را دیگر برنامه های جدی دولت به منظور ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی عنوان کرد.

   وی افزود: عزم دولت بر ایجاد یک میلیون شغل جدید است و تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و تدبیر دکتر روحانی و تلاش مجموعه دولت امیدواریم با تحقق این امر باری از روی مشکلات خانواده ها و جوانان برداشته شود.

   دکتر سلطانی فر به اختصاص ۱۲ هزار میلیارد تومان به اشتغال روستاها اشاره کرد و گفت:امیدواریم با این تدابیر علاوه بر توسعه و ایجاد اشتغال در روستاها شاهد مهاجرت معکوس به روستاها باشیم.

   وزیر ورزش و جوانان به حل مشکلات جوانان در بخش های ازدواج، مسکن، اشتغال، اوقات فراغت و سایر موارد نیز اشاره و اظهار کرد: حل همه مشکلات این حوزه نیازمند تلاش همه جانبه است و دولت برای این منظور برنامه های خوبی تدارک دیده است.

   وی به اراده دولت برای توسعه ورزش نیز اشاره کرد و گفت: در سال ۹۷ رویدادهای مهمی پیش روی ورزش کشور است که جام جهانی فوتبال، المپیک جوانان، بازیهای آسیایی جاکارتا در کنار مسابقات لیگ جهانی والیبال، جام ملتهای آسیا در فوتبال و بسکتبال از اهم آنهاست و تدارک ویژه ای برای موفقیت در همه این رویداد ها در دست اقدام است.

   وزیر ورزش و جوانان به صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال به رقابتهای جام جهانی فوتبال اشاره کرد و گفت:برای حضور مقتدرانه تیم ملی کشورمان در این رقابتها همه حمایتهای لازم را صورت داده ایم.

   وزیر ورز جوانان به حوادث تلخ سال ۹۶ نیز اشاره کرد و گفت:امیدواریم در سال ۹۷ شاهد هیچ اتفاق تلخی برای کشورمان نباشیم.

   شایان ذکر است معصومی زاده فرماندار این شهرستان در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد به دکتر سلطانی فر گزارشی از وضعیت سنقر و کلیایی در حوزه های مختلف و نیازهای شهرستان را مطرح نمود.

   همچنین برخی از نمایندگان اقشار مختلف مشکلات خود را در حضور وزیر ورزش و جوانان مطرح کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,991,051
تعداد بازدید امروز : 13,388
تعداد بازدید دیروز : 24,057
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28