امروز : جمعه 28 دی 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد:

   رشد 400 درصدی خوزستان در میزبانی از اردو‌های تیم ‌ملی در سال 96

   رشد 400 درصدی خوزستان در میزبانی از اردو‌های تیم ‌ملی در سال 96

   حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به اتفاقات خوبی که در سال 96 برای ورزش این استان افتاد، گفت: در سال 96 از نظر میزبانی اردو‌های تیم‌ملی 400 درصد نسبت به سال‌های قبل رشد داشته‌ایم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از خوزستان، حیدری با بیان این‌که در سال 96، کارهای ارزشمندی در ورزش خوزستان انجام شد، گفت: پروژه‌هایی که سال‌ها در ایستگاه نبود اعتبارات متوقف شده بودند، با حمایت وزیر ورزش و همچنین استاندار خوزستان از سر گرفته شدند. همچنین تا سال آینده نزدیک به 10 استخر نیمه‌کاره به چرخه خدمات‌رسانی به مردم خوزستان اضافه خواهد شد.
   وی عنوان کرد: اتفاقاتی که در سال 96 در بخش میزبانی از رویدادهای ورزشی مختلف افتاد، در طول تاریخ ورزش خوزستان بی‌سابقه بود هچنین در سه سال آینده اتفاقات بسیار خوبی در ورزش خوزستان خواهد افتاد و جزو استان‌های پیشرو در واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام که اولویت دولت هستند، خواهیم بود.
   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: از نظر میزبانی اردوی تیم های ‌ملی در سال 96، 400 درصد رشد نسبت به سال‌های قبل داشته‌ایم و در میزبانی مسابقات نیز با 100 درصد رشد مواجه بودیم. جا دارد به جامعه ورزش خوزستان بابت تمام این اتفاقات خوب خسته نباشید بگویم.
   حیدری اظهار کرد: خوزستان ظرفیت های بسیار زیادی دارد و وقتی گفتیم خوزستان قطب ورزش های ایران است، سخنی به گزاف نگفتیم؛ استعدادهای بسیار زیاد، منابع انسانی فراوان، بنگاه های اقتصادی خوب و وجود ۱۹۳ تیم عضو لیگ، نشان دهنده رمز تعامل در این استان است.
   وی افزود: این رمز باعث شده تا بتوانیم استعدادهای خوزستان را به منصه ظهور برسانیم؛ هدف گذاری هایی که در سطح استان انجام شده با برنامه ریزی های خوب و علمی که اتفاق افتاده ما را به آینده روشن ورزش استان امیدوار می کند.
   حیدری با اشاره به استفاده از مشوق هایی که در قانون دیده شده برای حضور بیشتر صنایع در سطح استان به منظور حمایت از ورزش گفت: قطار ورزش خوزستان سرعت خوبی دارد ولی می طلبد که حمایت مسئولان ملی باعث استفاده هرچه بیشتر از این ظرفیت ها شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان بیان کرد: خوشبختانه تعداد دعوت شدگان خوزستان به تیم های ملی در سال جاری افزایش قابل توجهی داشته است.
   وی در پایان گفت: چهار آکادمی فوتبال در سال 97 به افتتاح خواهد رسید و امیدوارم سایر پروژه‌های نیمه‌تمام که زخمی بر پیکره ورزش خوزستان هستند نیز به سرانجام برسند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,288,169
تعداد بازدید امروز : 5,786
تعداد بازدید دیروز : 10,684
آخرین به روزرسانی : 1397/10/28