امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397
   
  • مربی ایتالیایی اهداف پروازی پس از ورود به تهران

   ویگانو: حضورم در ایران به خاطر دادگر و تلاش وی برای موفقیت است

   ویگانو: حضورم در ایران به خاطر دادگر و تلاش وی برای موفقیت است

   مدرس و مربی مطرح تیراندازی به اهداف پروازی پس از ورود به تهران گفت: علت حضورم در ایران انگیزه و تلاش رییس فدراسیون ایران برای موفقیت است و امیدوارم در کنار هم بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی ، رودولفو ویگانو که برای هدایت تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی کشورمان وارد تهران شده است، افزود: در سفری که دادگر به آلمان داشت نشستی را برای هدایت تیم ملی ایران داشتم و مقرر شد برای بررسی بیشتر سفری را به تهران داشته و از نزدیک روند فعالیت قهرمانان ایران را نظاره گر باشم.
   وی ادامه داد: در ابتدا جا دارد از تلاش های دادگر و فدراسیون تیراندازی بابت حضورم در ایران تشکر کنم، ما کار بسیار سختی داریم چرا که هم زمان اندک است و هم رییس فدراسیون تیراندازی به دنبال مدال است اما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین نتیجه در این مدت بگیریم.
   مدرس و مربی ایتالیایی تصریح کرد: دوبار تا کنون برای کشورم کسب سهمیه کرده ام و مدال های مختلف جهان و قهرمانی اروپا را در کارنامه دارم. هدایت تیم ملی ایرلند و قهرمانی با این تیم را تجربه کرده ام و سابقه همکاری با تیم های انگلیس و قهرمانان به نام جهان را در پرونده کاری خود دارم. تجربه ای دارم که می خواهم به جوانترها منتقل کنم و برای همین به تهران آمدم.
   وی تاکید کرد: من قاضی نیستم و برای قضاوت هم به ایران نیامدم، باید عملکرد قهرمانان ایران را در سنوات گذشته بررسی کنم تا ببینم کجا هستیم و به کجا می خواهیم برسیم. امروز بازدیدی از امکانات و سایت اهداف پروازی داشتم و با ملی پوشان نیز دیدار کرده و تمرینی را هم برگزار کردیم و در روزهای آینده به شناختی دو طرفه خواهیم رسید.
   ویگانو ادامه داد: ما یک تیم و یک خانواده هستیم، نتایج ما همه چیز را خواهد گفت و مهم است که قبول کنیم ما با هم رقابت نمی کنیم و باید فضای خوبی را ایجاد کنیم تا تیم به نتیجه برسد.
   تمرین روز چهارشنبه از ساعت 9 تا 11 در سایت اهداف پروازی با حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,952,930
تعداد بازدید امروز : 11,036
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/27