امروز : دوشنبه 05 فروردین 1398
   
  • با هدف مذاکره و همکاری با تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی

   مربی ایتالیایی وارد تهران شد

   مربی ایتالیایی وارد تهران شد

   مدرس و مربی رسمی فدراسیون تیراندازی ایتالیا به منظور مذاکره و دیدار با رییس فدراسیون تیراندازی کشورمان، بامداد امروز وارد تهران شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، رودولفو ویگانو 47 ساله که سابقه حضور در تیم ملی ایتالیا را در کارنامه دارد و به عنوان مدرس و مربی رسمی این کشور فعالیت می کند، بامداد امروز وارد تهران شد.
   وی پس از نشستی که با علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی کشورمان داشت در تمرینات ملی پوشان اهداف پروازی حضور یافت و از نزدیک روند فعالیت ورزشکاران کشورمان را مورد بررسی قرار داد.
   ویگانو سابقه هدایت تیم ملی ایرلند را در کارنامه دارد و همکاری با تیم انگلیس و قهرمانان به نام این رشته در رزومه کاری وی دیده می شود.
   او که طی 2 سال در بین 3 نفر برتر جهان قرار داشته، 2 بار موفق به کسب سهمیه المپیک برای ایتالیا شده و از چهره های خوش نام و مطرح تیراندازی به اهداف پروازی جهان به شمار می رود. وی همچنین طراح فیلم های آموزشی تیراندازی لقب دارد و بسیاری از قهرمانان جهان برای کسب تجربه از دانش او بهره برده اند.
   قرار است این مربی ایتالیایی با فدراسیون تیراندازی کشورمان همکاری کرده و هدایت تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی کشورمان را بر عهده گیرد.
   گفتنی است وی در روزهای آینده روند فعالیت قهرمانان کشورمان را نظاره گر خواهد بود و پس از آن در مورد ارائه برنامه ها به فدراسیون مشاوره دهد.
   تمرین روز چهارشنبه از ساعت 9 تا 11 در سایت اهداف پروازی با حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,077,949
تعداد بازدید امروز : 14,493
تعداد بازدید دیروز : 18,934
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05