امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397
   
  • نگران عدم ورود سلاح به ایران نیستم

   ویگانو: از تولیدات داخلی و منابع خارجی برای تجهیز کردن تیراندازی استفاده خواهیم کرد

   ویگانو: از تولیدات داخلی و منابع خارجی برای تجهیز کردن تیراندازی استفاده خواهیم کرد

   مربی ایتالیایی تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی ایران گفت: برخلاف تصور همگان نگران وضعیت سلاح ها و فشنگ نیست چرا که این موضوع به سادگی قابل حل است و می توان از تولیدات داخلی استفاده و از منابع خارجی نیز مشکلات احتمالی را برطرف ساخت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، رودولفو ویگانو مربی ایتالیایی تیم ملی اهداف پروازی ایران در حاشیه تمرین امروز ملی پوشان و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من چند سال قبل در مسابقات تیراندازی که به میزبانی ایران برگزار شد در تهران حضور یافتم و به خوبی ایران و ورزشکاران آن را می شناسم، با این تجربه آشنایی و به دعوت رییس فدراسیون ایران راهی تهران شدم تا با تیم ملی تیراندازی کار کنم و خیلی خوشحالم که این فرصت فراهم شد تا در اینجا باشم و به فدراسیون ایران کمک کنم.
   وی در پاسخ به این سوال که آیا شرایط خاصی برای حضور در تیم ملی دارد، گفت: خیر، همه چیز خوب است. تسهیلاتی و فضاهای داریم و فدراسیون نیز میادین تیراندازی خوبی در اختیار دارد. ما همه نکات را روز به روز آنالیز می‌کنیم تا ببینیم به چه چیزهایی نیاز داریم و امیدوارم که همه چیز خوب پیش برود.
   مربی ایتالیایی اهداف پروازی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه ایران محدودیت‌هایی را در خصوص ورود سلاح و فشنگ دارد و در این خصوص چه برنامه‌ای دارید، عنوان کرد: در این خصوص نگران نیستم. در حال حاضر سلاح‌هایی داریم هرچند برخی از آنها ممکن است قدیمی باشند اما با تغییراتی که در قنداق‌های سلاح‌ها می‌دهیم شرایط خوبی ایجاد می شود. اگر نیاز باشد در کمپ‌هایی که در ایتالیا داریم سلاح‌ها را تجهیز می‌کنیم. در خصوص فشنگ هم این طور که مطلع شدم کارخانه خوبی در ایران وجود دارد. البته ویژگی‌هایی برای فشنگ ورزشی نیاز است که ما آن را مطرح می‌کنیم تا کارخانه ایرانی آن را لحاظ کند و فشنگ‌های باکیفیت تولید و در اختیار تیم ملی قرار گیرد.
   ویگانو در پاسخ به این سوال که چقدر از ملی‌پوشان ایرانی شناخت داشته و برنامه‌ اش برای کسب نتیجه چیست، تصریح کرد: پیش‌بینی کردن نتیجه بسیار مشکل است و فقط می‌دانم همه ما به عنوان یک گروه تمام تلاش خودمان را به کار می‌گیریم و فعالیت می‌کنیم. فدراسیون، تیراندازان و به خصوص رئیس فدراسیون متعهد هستیم تمام تلاش‌مان را به کار گیریم تا موفق شویم. برای اینکه بتوان دیواری را خراب کرد باید ضرباتی را وارد کرد و آرام آرام پیش رفت. اگر تلاش‌مان را انجام دهیم به نتیجه هم خواهیم رسید.
   گفتنی است رودولفو ویگانو 47 ساله که سابقه حضور در تیم ملی ایتالیا را در کارنامه دارد و به عنوان مدرس و مربی رسمی این کشور فعالیت می کند، برای هدایت تیم ملی ایران در تهران به سر می برد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,952,792
تعداد بازدید امروز : 10,898
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/27