امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • دکتر سلطانی فر: پیگیری امور جوانان از مهم ترین شاخص های ارزیابی مدیران کل استانها است

   دکتر سلطانی فر: پیگیری امور جوانان از مهم ترین شاخص های ارزیابی مدیران کل استانها است

   وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از شاخص های مهم ارزیابی عملکرد مدیران کل ورزش و جوانان استانها، پیگیری ‌و ساماندهی امور مربوط به جوانان است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در گفت و گویی با تاکید بر اهمیت پیگیری مسائل جوانان، اظهار داشت: در نخستین سفرم پس از انتصاب به عنوان وزیر ورزش ورزش و جوانان که به استان بوشهر بود، نشستی با سمن های جوانان داشتم تا مشکلات شان را بیان کنند.

   دکتر سلطانی فر ادامه داد: مهمترین انتقاد سمن ها این بود که مدیران کل ورزش و جوانان استانها ، فرصتی را به جوانان اختصاص نمی دهند.

   وزیر ورزش و جوانان گفت: از آن به بعد وقتی مدیران کل ورزش و جوانان استانها دیدند که من در نخستین سفر استانی ام اول به دیدار سمن های جوانان رفتم، آنها هم این کار را انجام دادند. بعد از آن به هر استانی که رفتم اعتراض ها کمتر شد.

   دکتر سلطانی فر یادآور شد: به مدیران کل استانها بارها تاکید کرده ام که باید ساعت هایی از فعالیت روزانه خود را به موضوعات جوانان و ساماندهی امور آنها از جمله راه اندازی خانه جوانان، پیگیری تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، مراکز مشاوره ازدواج و خانواده و... اختصاص دهند.

   وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: یکی از شاخص های مهم ارزیابی مدیران کل ورزش و جوانان استانها، پیگیری مسائل مربوط به جوانان است بنابراین آنها در کنار برنامه ریزی در حوزه های ورزش همگانی، قهرمانی، ورزش بانوان و ورزش روستایی و عشایری، باید امور مربوط به جوانان را پیگیری کنند.
   خبرنگار: محمد خاوری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,020,887
تعداد بازدید امروز : 3,229
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/29