امروز : دوشنبه 05 فروردین 1398
   
  • محمدیان در گفت‌و‌گو با خانه ملت پاسخ داد:

   زنان و مردان دو بال توسعه کشور هستند؛ قوانین باید از هردو جنس حمایت کند

   زنان و مردان دو بال توسعه کشور هستند؛ قوانین باید از هردو جنس حمایت کند

   معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان معتقد است زنان و مردان دو بال توسعه کشور هستند قوانین باید از هردو جنس حمایت کند اگر این حمایت صورت نگیرد توسعه به خطر می‌افتد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فریبا محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح خروج زنان از کشور بدون اذن همسر در شرایط خاص، گفت: در جلساتی که برای تدوین این لایحه برگزار شد نمایندگانی از وزارت ورزش نیز حضور داشتند و چالش‌هایی که در حوزه ورزش خانم‌ها وجود دارد را مطرح کردند.
   معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان افزود: علاوه بر وزارت ورزش دستگاه‌های دیگر نیز در حوزه‌های علمی، کارآفرینی، اقتصای و سیاسی چالش‌های موجود را بیان کردند و نتیجه به دست آمده از جمع‌بندی صورت گرفته تصویب قانونی است که با توجه به آن در شرایطی که حضور بانوان فرهیخته در هر یک از عرصه‌های ورزشی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در مجامع بین‌المللی به نفع منافع ملی است این خروج مورد حمایت قانونی قرار گیرد.
   وی بیان کرد: امیدوارم شرایطی فراهم شود تا بانوان فرهیخته بتوانند منافع ملی بسیاری برای کشور به دست آورند؛ از آنجا که نمایندگان مجلس افرادی فرهیخته هستند و چالش‌های موجود در حوزه بانوان را به درستی درک می‌کنند می‌توان به تصویب این لایحه امیدوار بود.
   معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در پایان خاطرنشان کرد: زنان و مردان دو بال توسعه کشور هستند قوانین باید از هردو جنس حمایت کند اگر این حمایت صورت نگیرد بدون شک یکی از بال‌ها ضعیف شده و توسعه به خطر می‌افتد./
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,077,415
تعداد بازدید امروز : 13,959
تعداد بازدید دیروز : 18,934
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05