امروز : دوشنبه 05 فروردین 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در سفر به شهر مرزی و شهید پرور پیشین:

   نمایندگان وزارت ورزش و جوانان به منطقه پیشین اعزام خواهند شد

   نمایندگان وزارت ورزش و جوانان به منطقه پیشین اعزام خواهند شد

   وزیر ورزش و جوانان گفت: نمایندگان وزارت ورزش و جوانان به منظور بررسی دقیق تر مشکلات و توانمندی های ورزشی منطقه پیشین، به این منطقه اعزام خواهند شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به همراه کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، امام جمعه محترم، رئیس و اعضای شورای شهر پیشین و جمعی از معتمدین، با حضور در محل شهادت سردار نورعلی شوشتری، محمد زاده و جمعی از شهروندان شهر پیشین، به این شهدای عزیز ادای احترام کردند.

   در این سفر وزیر ورزش و جوانان، از زمین فوتبال پوری پیشین بازدید و با ورزشکاران دیداری صمیمانه داشت و در جریان کامل مشکلات حوزه ورزش و جوانان این شهرستان قرار گرفت.

   دکتر سلطانی فر در حاشیه این بازدید اظهار داشت: نمایندگان وزارت ورزش و جوانان به منظور بررسی دقیق تر مشکلات و توانمندی های ورزشی منطقه پیشین، اعزام خواهند شد.

   وزیر ورزش و جوانان تهیه و نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال پوری، راه اندازی سیستم سرمایشی و محوطه سازی سالن ورزشی شهید محمد زاده، توسط وزارت ورزش و جوانان را به ورزشکاران و جوانان ورزش دوست شهر پیشین هدیه داد.

   وی همچنین گفت: تعهدات اداره کل ورزش و جوانان استان در قبال زمین پوری شامل حصار کشی، تأمین روشنایی و ساخت سرویس های بهداشتی که توسط امیاری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان تقبل شده اند نیز به زودی اجرایی خواهند شد.

   کردی، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار نیز ضمن قدردانی از حضور وزیر ورزش و جوانان در منطقه، گفت: با توجه به علاقه مندی وافر جوانان شهر پیشین به ورزش و استعدادهای فراوان در این زمینه، سازمان منطقه آزاد نیز حمایت و همکاری لازم را خواهد داشت.
   خبرنگار: محمد خاوری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,077,500
تعداد بازدید امروز : 14,044
تعداد بازدید دیروز : 18,934
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05