امروز : چهارشنبه 26 دی 1397
   
  • رقابت های تنیس قهرمانی تیمی زیر 12 سال غرب آسیا:

   پسران نوجوان ایرانی با اقتدار عنوان قهرمانی را از آن خود کردند /میزبان نائب قهرمان شد

   پسران نوجوان ایرانی با اقتدار عنوان قهرمانی را از آن خود کردند /میزبان نائب قهرمان شد

   رقابت های تنیس قهرمانی تیمی زیر 12 سال غرب آسیا قهرمانی تیم پسران و نائب قهرمانی تیم دختران به پایان رسید. ‌

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی آخرین روز رقابت های تنیس قهرمانی تیمی زیر 12 سال غرب آسیا به میزبانی لبنان برگزار شد و تیم ملی تنیس پسران ایران و لبنان برای کسب عنوان قهرمانی با هم مسابقه دادند.

   در نخستین دیدار بخش انفرادی کسری با نتیجه ( ۱-۶ و ۱-۶ ) حریف خود را شکست داد و در دومین مسابقه بخش انفرادی امیر علی قوام با نتیجه (۵-۷ و ۶ و ۳-۶) مغلوب فدی بیدان شد.

   همچنین در بخش دو نفره نیز تیم ایران با ترکیب کسری رحمانی و امیرعلی قوام به مصاف تیم لبنان رفت و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسیدند تا عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها به نوجوانان کشورمان برسد.

   به این ترتیب نمایندگان کشورمان در بخش دختران با کسب عنوان نائب قهرمانی و قهرمانی در بخش پسران جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کردند.

   در این دوره از رقابت ها تنیسورهایی از کشورهای سوریه ، یمن ، لبنان، اردن ، عمان ، بحرین ، امارات ، قطر ، عربستان ، عراق، کویت و ایران حضور داشتند و تیمهای ایران و لبنان جواز حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که آبان ماه سال آینده به میزبانی قزاقستان برگزار می شود کسب کردند.

   یاد آور می شود: سرپرستی تیم های اعزامی به این دوره از رقابت ها بر عهده فرشاد صفتی بود و فریبا سفید باف به عنوان مربی دختران و تونی اندروویچ به عنوان مربی در بخش پسران در این دوره از رقابت ها حضور داشتند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,256,043
تعداد بازدید امروز : 1,569
تعداد بازدید دیروز : 19,202
آخرین به روزرسانی : 1397/10/25