امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • پس از دیدار نوروزی؛

   هدیه وزیر ورزش و جوانان به برانکو و شفر چه بود؟

   هدیه وزیر ورزش و جوانان به برانکو و شفر چه بود؟

   وزیر ورزش و جوانان پس از عید دیدنی سرمربیان استقلال و پرسپولیس به آنها هدیه ای به رسم سنت نوروزی ایرانیان اهدا کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از خبرگزاری برنا، روز پنجم و ششم فروردین ماه برانکو، سرمربی پرسپولیس و شفر، سرمربی استقلال برای عید دیدنی به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفتند.

   در این دیدار دکتر سلطانی فر با تقدیر از زحمات این دو مربی در طول سال ۹۶ به رسم سنت ایرانیان به آنها عیدی داد. هدیه وزیر اما متفاوت از هدیه های مرسوم بود، دکتر سلطانی فر به هر کدام از این دو مربی خارجی باشگاه های استقلال و پرسپولیس، علاوه بر لوح تبریک عید، یک نسخه کتاب نفیس ایران شناسی به دو زبان فارسی و انگلیسی تقدیم کرد. این دو کتاب عکس محور به بررسی نقاط دیدنی و تاریخی ایران می پردازد و به معرفی کشورمان اختصاص دارد.
   عیدی وزیر به برانکو و شفر طی روزهای گذشته توسط مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال به آنها اهدا شد.

   متن لوح های تبریک وزیر ورزش و جوانان به وینفرد شفر سرمربی استقلال و برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس نیز به شرح زیر است: با سلام، در آستانه شکوفایی و رویش دوباره بهار پرطراوت و آغاز فصل جدیدی از کار و تلاش، فرصت را غنیمت شمرده، فرا رسیدن نوروز باستانی را که هنگامه تجلی مواهب الهی بر طبیعت است را تبریک و تهنیت عرض نموده و بهترینها را برای جنابعالی و بازیکنان تیم (استقلال / پرسپولیس) در رقابت‌های جام باشگاه های آسیا از درگاه ایزد منان خواستارم. به رسم یادبود، مجلد ایران، گهواره تمدن تقدیم حضور می گردد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,567,968
تعداد بازدید امروز : 22,222
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/30