امروز : چهارشنبه 26 دی 1397
   
  • پایان هفته نخست رقابت های تنیس زیر 14 سال قهرمانی آسیا - قطر؛

   کسب عنوان قهرمانی مشکات الزهراء صفی در بخش انفرادی / تیم دختران در جایگاه نخست ایستاد

   کسب عنوان قهرمانی مشکات الزهراء صفی در بخش انفرادی / تیم دختران در جایگاه نخست ایستاد

   تنیسورهای کشورمان صاحب عناوین قهرمانی رقابت های تنیس زیر 14 سال قهرمانی آسیا شدند. ‌

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: مسابقات تنیس قهرمانی زیر ۱۴ سال آسیا به مدت یک هفته و به میزبانی دوحه قطر برگزار شد و در پایان نمایندگان کشورمان موفق به کسب عناوین قهرمانی شدند.

   در این دوره از رقابت ها تنیسورهایی از کشورهای ایران ، قطر ، قزاقستان ، سوریه ، لبنان ، قرقیزستان ، هنگ کنگ ، امریکا ، انگلیس ، نپال و رومانی حضور داشتند و در پایان مشکات الزهرا صفی از ایران موفق شد با برتری مقابل حریف خود به پیروزی رسید و قهرمان شد .

   در فینال بخش انفرادی مشکات الزهراء صفی از ایران با نتیجه ( 0-6 و 1-6) مقابل تنیسوری از قزاقستان به برتری رسید و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.

   فاطمه سادات زنجانی دیگر نماینده کشورمان نیز در جایاه چهارم ایستاد.

   در بخش دو نفره نیز مشکات الزهراء صفی و دینا عامری از ایران با نتیجه ( 8-10 ، 6-3 و 3-6 ) مقابل زوجی از قزاقستان به پیروزی رسیدند تا در این بخش نیز یک عنوان قهرمانی بدست آید و فاطمه سادات زنجانی نیز به همراه تنیسوری از ویتنام عنوان سوم را از آن خود کردند.

   در بخش پسران نیز سامان رضائیان و امیر رضا آرمیون از با شکسا مقابل حریفان خود از رسیدن به راند دوم جدول اصلی بازیها باز ماندند.

   هفته دوم رقابت ها از امروز آغاز می شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,256,639
تعداد بازدید امروز : 2,165
تعداد بازدید دیروز : 19,202
آخرین به روزرسانی : 1397/10/25