امروز : دوشنبه 05 فروردین 1398
   
  • تولیدکننده توپ ورزشی مطرح کرد:

   "حمایت از کالای ایرانی" کلیدواژه رونق اقتصادی کشور است، عرصه ورزش می تواند محل تجلی این شعار باشد

   "حمایت از کالای ایرانی" کلیدواژه رونق اقتصادی کشور است، عرصه ورزش می تواند محل تجلی این شعار باشد

   تولید کننده توپ ورزشی معتقد است شعار " حمایت از کالای ایرانی" که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده است کلیدواژه رونق اقتصادی و راه حل مهم برای برون رفت از شرایط کنونی به منظور رونق اقتصادی است و عرصه ورزش هم می تواند محل تجلی این شعار باشد.

   صفا سراج مهدیزاده در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان انتخاب شعار " حمایت از کالای ایرانی" از سوی مقام معظم رهبری را کلیدواژه اصلی برای برون رفت از شرایط کنونی اقتصاد کشور دانست و گفت: تحقق این شعار می تواند موجبات رونق اقتصادی را فراهم کند و در این زمینه در عرصه ورزش نیز می توان شرایط خوبی را به منظور حمایت از کالای ایرانی فراهم کرد.

   مدیر شرکت تولیدی توپ ورزشی با بیان اینکه واحد صنعتی اش در زمینی به مساحت 3 هکتار احداث شده، میزان صادرات سال گذشته را 3 میلیون دلار اعلام و تاکید کرد: به عنوان یک واحد صنعتی ورزشی کار بزرگی را انجام دادیم و محصولات ما با علامت استاندارد به کشورهای مختلف صادر شده است از این رو می توانم نوید دهم که بسیاری از مشکلات واحدهای صنعتی ایرانی با انتخاب شعار امسال می توانند موجبات رونق اقتصادی را فراهم کنند .

   مهدیزاده توضیح داد: آنچه مسلم است حمایت از کالای ایرانی با اعتماد مردم و مسئولین به تولیدات داخلی موجب رفع نقصان بسیاری از چالش های اقتصادی می شود بطوریکه می تواند در ایجاد اشتغال ،جلوگیری خروج ارز، ممانعت از ورود کالای قاچاق و رونق اقتصادی نقش آفرینی کند .

   وی بار دیگر اعتماد مردم و مسئولین را به تولیدات ورزشی مورد توجه قرار داد و تاکید کرد واحدهای صنعتی نیز موظف به ارائه بهترین کیفیت هستند تا شاهد رونق در اقتصاد ورزش کشور باشیم.

   مهدیزاده با بیان اینکه برخی کشورها از تولیدات ورزشی خود تحت هر شرایطی استفاده می کنند تصریح کرد: در کشور ما نیز اعتماد به کالای ایرانی می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی را بهبود ببخشد

   تولیدکننده توپ ورزشی ادامه داد: کالاهای ورزشی در ایران از جمله پوشاک نیز با بهترین کیفیت ارائه می شوند که شایسته است با اعتماد مصرف کنندگان همراه شود از همه مهمتر کالای ایرانی دارای ضماتنامه و گارانتی است ولی کالای خارجی این شرایط را ندارد.

   این تولید کننده ورزشی که کارخانجات خود را در اردبیل احداث کرده است اظهار داشت: در احداث کارخانه ها نیز نباید فقط در تهران متمرکز شد ،احداث کارخانه ها در نقاط مختلف کشور باعث می شود توسعه متوازن رخ دهد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,077,521
تعداد بازدید امروز : 14,065
تعداد بازدید دیروز : 18,934
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05