امروز : دوشنبه 05 فروردین 1398
   
  • کاروان تیراندازی ایران در راه چانگ وون

   محک جدی ملی پوشان در کاپ جهانی کره

   محک جدی ملی پوشان در کاپ جهانی کره

   تیم های ملی تیراندازی ایران در رشته های تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی جهت حضور در کاپ جهانی چانگ وون کره جنوبی 30 فروردین ماه تهران را به مقصد کره ترک خواهند کرد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، با توجه به در پیش بودن بازیهای آسیایی جاکارتا و به منظور آنالیز عملکرد ملی پوشان، تیراندازان کشورمان در رشته های تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی از 2 تا 7 اردیبهشت ماه به مصاف رقبای مطرح خود می روند.
   در رشته تفنگ، 10 ورزشکار متشکل از 5 آقا و 5 خانم در ماده های 10 متر، 50 متر سه وضعیت و میکس 10 متر برابر حریفان خود صف آرایی خواهند کرد.
   در رشته تپانچه نیز ملی پوشان کشورمان با ترکیب 10 نفره آقا و خانم، در ماده های 25 متر خفیف، 10 متر انفرادی و 10 متر میکس در چانگ وون به میدان خواهند رفت.
   در رشته تیراندازی به اهداف پروازی، مسابقات در تراپ آقایان و بانوان، اسکیت آقایان و میکس تراپ برگزار خواهد شد که در این بخش شاهد حضور 8 ورزشکار کشورمان در این رقابت ها خواهیم بود.
   گفتنی است هدایت ملی پوشان کشورمان در این مسابقات بر عهده ابراهیم اینانلو و مریم طالبی (تفنگ)،مصطفی احمدی و سکینه خدابنده لو(تپانچه) و فرشید عبدالمحمدی ( تیراندازی به اهداف پروازی) خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,077,623
تعداد بازدید امروز : 14,167
تعداد بازدید دیروز : 18,934
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05